Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mantis23

Mam 30Lat i szukam prawdziwej miłosci

Polecane posty

Dla lepszego samo poczucia i przynajmniej nie mysle o tym ze jestem sam moze kiedys kogos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 2****
ja organizuje swoje życie w taki sposób żebym nie miała chwili na myślenie i powiem tobie ze nie narzekam często:D.... oczywiście przychodzą takie spokojne chwile jak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 2****
Dlaczego masz problem z znalezieniem tej swojej miłości jeżeli twierdzisz ze istnieje? nie myślę o tym co było i co mogłoby być... chce mieć paznokcie w całości:D żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 2****
temat brzmi inaczej :) ale z tego co wiem to jeżeli miłość istnieje to zaskakuje dane osoby w najmniej oczekiwanym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 2****
nie nooo jak już trafi to pilnuj tego żeby was nie puściła.... bo latwo gdzieś zrobić błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 2****
poczekaj zaloguje się i zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa milsoc przychodzi porzypadkiem w najmniejj oczekiwanym momencie...gorszy jest stan jakn sie juz najdzie ta osobe i cale nasze yzcie jest od niej uzaleznione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że istnieje prawdziwa miłość. Wiele osób zakłada rodziny i przez wiele lat są szczęśliwi mimo złych i dobrych chwil. Powiem tak, czasem zdarza się znaleźć miłość w takim miejscu jak internet, tacy ludzie mają bardzo wielkie szczęście. Ja niestety szukałam i nie znalazłam. Teraz już nie szukam niczego bo wiem,że nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani profesor
autorko...pisze się "pomożecie" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×