Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki to moze byc koszt?

ile trzeba miec kasy zeby otworzyc pub?

Polecane posty

Gość jaki to moze byc koszt?
to chociaz moglabys kulturalniej się wyrazac, nie chcialabym byc Twoim pracownikiem :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echemmmm
w sumie nie głupi pomysł złapać trochę doświadczenia i popracować u kogoś żeby obczaić jak to wygląda od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
jaki to koszt - nie rób scen. 40 000 to żadna kasa przy tego typu inwestycji. Myślę, że 150 000 to też będzie bez rewelacji. Na dotacje unijne często czeka się miesiącami, a dofinansowanie puierwszej działalności wcale nie jest tak łatwo dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to moze byc koszt?
ale przeciez ja wcale nie twierdze,ze za 40tyś chciałam otworzyć pub, wymyslił to kolorowy denaturat ;) chodzilo mi o ogolne rozeznanie ile trzeba miec tych pieniedzy zeby cokolwiek zacząc :o mam ochotę na własny biznen i predzej czy pozniej coś otworzę, uzbieram jeszcze trochę kasy i jak nie pub to cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
na małą działalność minimalna kwota moim zdaniem to 150 - 200 tysi, i zawesze trzymaj coś na czarną chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to moze byc koszt?
albo otworze sklep z odziezą nietypową w rozmiarach xxs i xxl z mozliwoscia zakupow przez internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
samo zrobienie strony internetowej umożliwiającej sprzedać i skonfigurowanie jej z allegro + zrobienie zdjęć towaru - około 20 tysi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to moze byc koszt?
no to stacjonarny sklep bez zakupow przez internet :P moje miasto jest dosc duze, wiec a nic takiego tu nie ma poza galeriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
mogę zapytac ile masz lat i jak długo w ogóle pracowałaś gdziekowliek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to moze byc koszt?
nie no zartuje sobie :D zdawalam sobie sprawe z tego i owego, sprowadziliscie mnie na ziemie ;) mam 23 lata i 3 lata pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
zanim założysz jakiś wąłsny biznes musisz poznać go od podszewki. Np w przypadku knajpy: masz już dojścia do hurtowni, niższe ceny po znajomości, wiesz, na co uważać, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
zresztą jak masz dobre dojścia to dostaniesz całą "zastawę" i sprzęt za free :D ALe to wie tylko ktoś, kto ma pojecia o tym, czy się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pojechaliście dziewczynie! Normalnie zapytała! Zazdrosne chamy! Bez przesady, wez wspólniczkę i dasz rade. Tez o tym myslę. Koncesja To 3 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdaDesign
Pewnych kosztów się nie przeskoczy , ale samą aranżację można zrobić niedrogo , pod warunkiem że dobrze określimy target . Od 12 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz w tym restauracji , pubów i hoteli . Mój konik to wnętrza pubów i restauracji, poza projektem wykonuję również dekoracje. Np. takie jak tu www.kino.lublin.pl/?url=gallery2. Więcej na www.idadesign.pl Do zobaczenia :) i powodzenia w interesach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewatpliwie najwiecej bedzie cie kosztować sprzęt. :) Ale zerknij na ofertę firmy Tanake, oni mają fajne projekty i dosc konkurencyjne ceny sprzetu. A to duza firma z miedzynarodową renomą. :) http://www.tanake.com.pl/ ja u nich kupowalem sprzet do kawiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę w kwestii sprzętu polecić Fabrykę maszyn gastronomicznych Gort :) http://www.gort.pl To polski producent o miedzynarodowej renomie, duzo restauracji sie tam wyposaża :) mają wysokiej jakości sprzęt a w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturzz
zależy od miasta i lokalizacji. W krakowie, w centrum, 100 m2, ok. 90 000 zł odstępnego + 20 000 zł czynszu pomagam otwierać puby jakprowadzicknajpe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku trzeba zainwestować sporo pieniędzy, żeby rozkręcić taki biznes, myślę że tak około 150 tys, ale zawsze można wnioskować o dotację z unii ;) Pamiętaj, że ważna jest lokalizacja i fajne wnętrze. Jeśli chodzi o wyposażenie to mogę zaproponować firmę, która świetnie projektuje urządzenia gastronomiczne http://www.gort.pl/pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spencer9x
tak - dotacja z unii to dobry kierunek, a jak będziesz szukać wyposażenia typowo gastronomicznego, to ja z kolei mogę polecić ten sklep: https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/192,wyposazenie-barow-i-kawiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie masz doswiadczenia w tej branzy (a nie masz, skoro pytasz o podstawy), to lepiej zacznij od stoiska z hot dogami i napojami. Jak to ci sie uda, to wydasz swoje 150 tys. na pub. Jak na razie jestes na prostej drodze zeby STRACIC kupe kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cokolwiek związanego z gastronomią otworzysz, warto zaopatrywać się u sprawdzonego dostawcy jakim jest firma Savpol http://www.savpol.pl/ W swojej wieloletniej działalności pomogła wielu firmom wystartować, dobrać odpowiedni sprzęt do danej działalności. Ponadto dla swoich stałych klientów organizuje szkolenia w różnych dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam się zastanawiam nad otworzeniem jakiejś knajpki i bardzo spodobały mi się lokale usługowe należące do inwestycji Baltic park Myślę, że to nie byłaby głupia opcja bo stąd jest blisko na plażę w Pogorzelicy no i jest osiedle, więc ludzie tez będą. Co uważacie o tych lokalach http://master-house.com.pl/lokale-uslugowe/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam alkohol na start to kilka tys zl, koncesja, lokal, na pewno jakis remont, meble, ludzie (pensje, zusy, badania lekarskie), zaiks bo bez muzyki to raczej nie pojdzie, sprzety ( chocby express do kawy, lodowki... na piwo dostaniesz od koncernu ale musisz miec osobna na alkohol, lod, owoce do drinkow), nalewaki dostaniesz, ale szklanki juz trzeba sobie kupic (od ponad roku koncerny nie daja ich za free), marketing tez cie bedzie kosztowal... bo jesli liczysz na to ze wywiesisz kartke "juz otwarte, piwo 5zl" to nikogo to nje zainteresuje... trzeba "zrobic halas" przed startem, a to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także niedawno otworzyłem pub. Postawiłem na nowoczesny klimatyczny wystrój i dobre drinki. Zależało mi na tym aby człowiek wejściu do środka mówił „Wow!”. Dlatego postanowiłam zadbać o każdy detal. Nie ma u mnie nawet żadnego wiszącego kabla. Jeśli jakiś kabel musiał już być widoczny postanowiłem kupić na niego fajne designerskie oploty. Wszystko co chciałem dostałem w http://porzadekwkablach.pl/. Wybór oplotów jest ogromny, a ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zaiksu to można zawsze znaleźć jakąś alternatywę. Są na szczęście już w necie radia internetowe omijające zaiks i to czasami zupełnie za darmo. Można też znaleźć muzykę bez opłat za publiczne odtwarzanie i muzykę dla firm. Tutaj jedna ze stron: http://darmoweradiointernetowe.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pub to też nie taka prosta sprawa, moim zdaniem lokal powinien mieć wyjątkowy klimat i fajne menu, żeby być konkurencyjnym. No i w pubie najważniejsze jest piwo. Według mnie oprócz „zwykłych”., popularnych piw z nalewaka warto zainwestować np. w piwo regionalne. Dystrybucję bardzo dobrego piwa prowadzi np. Browar Grybów http://pilsweizer.com/. Sam też prowadzę pub i zauważyłem, że klienci coraz chętniej sięgają po takie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już planujesz taki biznes otworzyć podpowiem, byś za nad to nie ufał pracownikom i te najistotniejsze rzeczy trzymał w sejfie, tak dla bezpieczeństwa. Ja dobre kupowałem tutaj www.konsmetal-sejf.com.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to moze byc koszt? widać, że nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu pubu. Zatrudnij się w jakimś jako barman, obczaisz, że to interes często piękny tylko z boku, bo prowadzenie już nie jest takie różowe. Trzeba włożyć mnóstwo hajsu w urządzenie, pozwolenia, a następnie w wyposażenie, czyli głónie alkohol. Knajpa to specyficzny biznes i jeżeli tak po porstu ci się wydaje, że to fajna zabawa, to WYDAJE ci się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mamy sejfy od www.konsmetal-sejf.com.pl ,ostrożności nigdy nie za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne, żeby ten otwarty przez Ciebie pub się wyróżniał i miał coś co przyciągnie klientów. Polecam np pyszne, regionalne piwa z Grybowa - www.pilsweizer.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×