Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

wszystko się peprzy.

Polecane posty

Gość Nor-bert.
musieli was wczesniej obserwowac by wiedziec kiedy was nie ma w domu a zreszta to za zamki ktore mozna rozwiercic wiertarka akulmulatorowa dobrego zamka nie rozwierci sie tak szybko wiertarka akumulatorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :O Mam nadzieję że Tobie będzie się lepiej układało ... Właściciele mówili, że mieszkanie samo w sobie tak, bo zamki nam wymieniono za free, ale to co było w środku to przepadło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
ja nawet piwnicę ubezpieczyła ,chociaż mam tam tylko ozdoby świąteczne i jakieś miody zapasowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ich spytaj jak to zrobili, mam to w dupie jak i czym rozwalili zamek :O W tym kraju uczciwy człowiek niczego nie będzie miał. Już chyba lepiej,żeby wszędzie były kamery, podsłuchy itp. Wtedy przynajmniej ludzie, którzy nie mają nic na sumieniu czuliby się bezpieczni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferwerwewwe
skad jestes????????? z jakiego miasta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zdarza sie
a podpadlas ktoremus z robotnikow ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie się walcie :O Naprawdę życzę wam, żeby wam się lepiej układało. Oczywiście to jest moja wina, że mnie okradli i splądrowali całe mieszkanie. Bo oczywiście mieszkając tam kilka miesięcy zdążyłam podpaść wszystkim dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
no ale tu masz rację świadomość tego że ktoś chodził po mieszkaniu nie jest przyjemna ,może małe przemeblowanie:) wiesz nie wiele trzeba żeby zmienić wnętrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuciec🌼 muszę już uciekać ale mówię Ci będzie dobrze, ja też wiele w życiu już przeszłam i nie raz traciłam nadzieje, ale wiem już teraz napewno :nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" nawet w beznadziejnych sytuacjach, naprawdę muszę lecieć do maluszka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zdarza sie
ojej jak mi smutno bo fioletowy widelec zostal okradziony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podpadłem sąsiadom w dniu wprowadzenia, głónie za to że wprowadziłem się do tego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zdarza sie
dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej widelcu
naprawde ci wspolczuje bo niefart mialas straszny :( mam tylko nadzieje, ze nie wyrzucisz na bruk tych kotow i psa - one stracily wlascicielke, ktora traktowaly zapewne jak przyjaciolke i tez im ciezko. zycze duzo duzo szczescia i jak najwiecej radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w piatek
I moje problemy nagle sa mniejsze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferwerwewwe
skad jestes???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w piatek
widelec, odszkodowanie dostaniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczeniec pierwsza klasa
mialas na kompie jakies nagie fotki ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kraj jest chory
:O niskie kary nie odstraszą złodziei. jakby wprowadzić karę jak w krajach arabskich - złodziejowi uciąć rękę - zaraz by jeden z drugim nabrał szacunku dla cudzej pracy - bo ty zarobisz na wszystko, a skurwiel ci bezkarnie zabierze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferwerwewwe
no skad jestes, tak trudno powiedziec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to mi w tym wszystkich chodzi. Nie o czyjeś współczucie, tylko jestem tak wkurzona tą sytuacją, że aż mnie trzepie od środka. Co z tego, że policja zebrała jakieś ślady, skoro zrobili to na odpierdol. Zdjęli jakieś odciski, ale do porównania wzięli tylko moje i faceta, nie biorąc pod uwagę tego, że mówiliśmy im, że u nas non stop jest albo siostra, albo sąsiadki. Od nich nawet dla porównania nie chceli ("szkoda papieru"). Człowiek składa kasę, żeby kupić sobie czajnik czy toster, a ktoś Ci to bezczelnie zabiera, nie ponosi za to odpowiedzialności, i jeszcze pewnie się z Ciebie śmieje :O A mi zostaje albo załamać ręce, albo zagryźć zęby i nie bać się wracać do własnego domu albo przenieść się na osiedle strzeżone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferwerwewwe
jak mam ci wspolczuc jak jestes na tyle nie miłaze nie odpowiadasz mi na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×