Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paryżanka03

Zapytać czy nie.?

Polecane posty

Mam pytanie do was. Bylam kiedys z facetem 4 lata ,mam z nim dziecko ale nie jestesmy juz razem choc utrzymujemy kontakty ze wzgledu na dziecko.On je poprosstu odwiedza. Miedzy nami raz jest lepiej raz gorzej jak to w zyciu. Ja sie z nikim nie spotykam bo poprostu nie mam na to czasu. Ale tak jak niektorzy z was mam straszna ochote na sex ,poprostu tego potzrebuje. Z moim bylym bylo mi najlepiej. Jak myslicie zapytac sie go czy by ze mna nie poszedl do lozka? Wiem ze brzmi to banalnie i pewnie glupio. Ale poprostu zastanwiam sie co by on powiedzial , najbardziej sie boje odmowy. Poradzcie mi ale bez zadnych glupot co wy byscie zrobili na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beirut_girI
następnym razem koniecznie musisz mu zrobić loda z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz go pytac czy cie
przeleci? nie lepiej po prostu ubrac sie seksownie na jego wizyte i narobic mu ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfasfaf
. powiedz ze nie masz z kim uprawiać seksu i czy mógłby zostać na kilka godzin i już a jak kogoś ma to raczej nie będzie chciał .co będziesz chodzić z dupa po świecie jak tu masz zdrowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
jak ci odmówi to się nie przejmuj. dasz dupy komu innemu. może jakiemuś czarnemu, albo ciapatemu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie ptrafie tak,nie wiem dlaczego ale nie potrafie, chopc nie jestem guwniara ale dojrzala kobieta. My czesto na gg rozmawiamy dlatego pomyslalam sobie ze byc moze najlepiej przez gg zapytac jak odmowi to przynajmniej zdarze to jakos przetrawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA DUPODAJKA
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala.lala31
nie proś się zrób tak żeby on cię prosił o sex, ubierz się sexi uczesz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
wbij sobie w dupę kołek osikowy i siedź na nim to cię to uspokoi, wściekła macico 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala.lala31
tak się akurat złozyło, że orgazm miałam w chwili gdy pasikonik usiadł mi na łechtaczce, po czym odwrócił się do mnie i serdecznie się usmiechnął. Do dziś mam ciarki przechodzące po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie mi tutaj takich bzdur ,nie rozumiem ludzi ktorzy to robia no chyba ze sie bardzo nudza to ok.Ale mysle ze wtedy lepiej sobie w nosie podubac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytaj, co ci szkodzi. Oczywiście pod warunkiem że gość jest normalny i macie względnie dobre stosunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfasfaf
to przez gg powiedz i już. zrób se przed wizyta wilgotna i wiesz .zęby nie było przypału ze nie chce wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest normalny a uklad raz lepiej raz gprzej. Cholernie boje sie odmowy i tutaj mam problem. Moze za bardzo sie nad tym zastawiam ale taka niestety jestem. Ja po prostu nie wiem czy on kogos ma, w koncu nie jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfasfaf
o to lepiej zrob dobry wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sie gdzie tego dowiedziec. on twierdzi ze trzeba pytac zawsze bo jak sie nie pyta to odpowiedz jest negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beirut_girI
- Ruchałeś Pitka?- - Gdzie tam. On jest taki rozjebany, że mu z dupy pasztet cieknie. - - A czemu to? - - Podobno często na wieś do babki jeździ i gdy stara jest w kościele, a łazi tam co wieczór, Pitek puszcza się z bykiem w obórce - - Skąd o tym wiesz? - - Tomek Pała widział. Ma brata w tej samej wsi i kiedyś razem się tam wybrali. Była sobota, wypili kilka win i Pitce na amory się zebrało. Rozpiął portki, wymachiwał kutasem, ale Pała był tak pijany, że w pewnym momencie usnął - - To w takim razie jak mógł widzieć kiedy Pitkę ruchał byk? - - Obudził się w środku nocy i wyszedł na podwórze by oddać mocz. . Wtedy to usłyszał jakieś łomoty i zajrzał do obory. - - Hm. ciekawe, że tak się stoczył - - Nie stoczył, tylko wie, czego chce. Miał przecież tą, no jak tej habaninie na imię... Cirka? To mu pizdy skąpiła, a jak już dała pojebać, to za każdym razem pryszcze jakieś mu na kutasie wyskakiwały i raz mu nawet skóra z jaj zeszła... Babka robiła mu okłady ze śmietany i majeranku. Potem poznał taką Stasię. Bigosówa. Wziął prosto z dworca i przygarnął pod swój dach. Ponoć niebrzydka, ale cipę miała tak sflaczałą od pstrykania, że dzyndzel jej zwisał do połowy ud - - Ja to bym się tym nie przejmował. W dupę też można wyruchać. - - Jak taka nie ma robali. Raz dorwałem taką gliszczę, co to odszczelona z klasą, o niewinnej buzi, a cycki to miała jak świerze pyzy. No, ale jak ją w nocy zacząłem jebać, to i wdepnąłem w kawowe oko. Tak jej dosunąłem, że się na koniec spierdziała. Ale gdy parę dni później odbyt mi się rozswędział to wiedziałem, że mi flaki owsiorami nadziała... - - Ale kurwa ci się trafiła. Pewnie w dworcowym sroczu to złapała. Taka zamiast przykucnąć i się rozkraczyć, to przykleja rozpadówę do osyfiałego sedesu - - Bo baby nie mają fantazji. Stasiu Dziura odkaża deski własnym moczem, dopiero siada - - Tak, ale to jego jedyna zaleta, bo gumki ma już nieźle poluzowane - - Jak to? - - No pasztet mu cieknie, mówię. - - Słyszałem, że mieszka z jakąś starą ciotą - - Tak, Leon Puder zaliczył już siedem krzyżyków, ale podobno jeszcze jakoś się trzyma i przez to Stasiu łazi taki rozpruty - - Ten Puder to musi mieć chuja jak kibić jamnika - - Tylko, że jaja mu wyschly. Stasiu gadał, co stary kremy jakieś wcierał, a że nie pomogło, to smaruje kogucim sadłem - - A to kurwa zabobonnik. Pewnie próchnicy starczej się nabawił, a na to i okłady z nieletniej cipulki nie pomogą - - I choćby, ale Leon nie lubi bab, bo to wiadomo; w dupę niechętnie dają pobzykać, a kapciary są dla niego za luźnawe - - Jak on poznał Stasia Dziurę? - - Na pielgrzymce kutasów u Mietka Bzykalskiego. Puder spojrzał, Stasiu zamerdał pierdziawą i skamracili się - - No, a ty, nie rzuciłbyś jakiego spojrzenia na mnie...? - - Toż patrzę na ciebie już od godziny, ale mój stachanowiec coś nie chce zerwać się do roboty - - A czemóż to? - - Wiesz co, kup se pekińczyka by cię lizał po jajach bo mi oststnio zdrętwiał język -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfasfaf
ja tez. ciekawe co jutro mnie spotka kolejny niewiadomy dzień.a nie jutro mam sex wieczorem odpocznę itd.zaczekaj na dni płodne (wtedy najlepiej wygladasz i wydzielasz feromony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraska
hehe, dobre opowiadanie :D Bez ugrzecznień. Trąci swojskością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam dyrdymały
Nie pytaj kobieto, nie jesteś atrakcyjana czy co, znajdż sobie jakiegoś faceta z doskoku i po sprawie, przecież jak Ci odmówi będziesz miała doła jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi. Z nim bylo mi najlepiej. Taki prawdziwy sex. nigdy z nikim nie bylo mi tak dobrze jak z nim. A dola juz mam,no ale coz. Nie wiem jak to jest ale mysle ze warto ryzykowac. Zycie bez ryzyka jest do Bani ,oczywiscie w granicach normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie madrzejszy od ciebie
macie dziecko, raz jest lepiej, raz gorzej, po cholere to jeszcze komplikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam dyrdymały
Dla tego napisałem znajdź sobie faceta jak trochę razem potrenujecie to też będzi ci z czasem dobrze, trzeba trochę poznać swoje ciała żeby dawać sobie rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nie mozecie
sie dogadac, to jak bedziecie sie seksic to twoim zdaniem bedzie latwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie tak. Zreszta nie jest to aktualne poprosstu powiedzial nie. Przez chwile zle sie czulam z tym ale ogolnie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam dyrdymały
Sam jestem facetem i doradzałem z własnego doświadczenia, też bym odmówił, facet lubi być górą i tyle tacy juz jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×