Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikkeila

gdy facet ze strachu boi sie zaryzykowac

Polecane posty

Gość mikkeila

z moim facetem mieszka jego wredna matka. kawal jedzy.on sam to wie. w sumie mieszkaja razem jedynie w weekendy ,ale ona mnie nie nawidzi i robi wszystko by nas rozdzielic. wiele osob mowi mojemu facetowi ,ze ma sprzedac swoj dom i wyniesc sie jak najdalej. teraz wiem ,ze boi sie zaryzykowac dla mnie. zalezy mu na mnie ,ale boi sie ze kiedys poznam innego i go zostawie.ze zosatnie sam.juz teraz go rozumiem. choc nie zostawie go jak wmawiaja mu "koledzy". miedzy nami jest 13 lat roznicy. jestem atrakcyjna.... ale mimo to uwielbiam go juz od 2 lat. jak go przekonac ze warto ze mna byc? ze nie masensu sie bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanistkagim
zrób mu lodzika z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsfasfasfasg
No 2 lata to rzeczywiście strasznie dużo,nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można tak myśleć, że to od razu Ty go zostawisz. Bo przecież on też może zostawić Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkeila
wyznal mi wczoraj ze jestem najblizsza jego sercu osoba, ze ma dla kogo zyc wkoncu (ma raka),pierwszy raz zapytal czy go kocham. robie wszystko by mu pokazac ze mi zalezy. nigdy tak nie mialam. jade przez pol polski zeby pojsc z nim do lekarza. troszcze sie o niego. tez mu powiedzialam ,ze rownie dobrze to on moze mnie zostawic.... co mam jeszcze zrobic aby poczul ,ze jest dla mnie tak wazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×