Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca92

3 okresy oznaczają w 100 % brak ciąży ?

Polecane posty

Gość pytajaca92

10 września uprawiałam seks z chłopakiem ( przerywany ). 12 września czyli planowo dostałam okres ( czyli stosunek odbył się dwa dni przed okresem ... ). Trwał 7 dni, był obfity, bolesny. Później po śluzie poznałam, że mam dni płodne a od dni płodnych po dwóch tygodniach około, czyli 12 października dostałam następny bolesny, obfity okres. Następnie znów płodne i 11 listopada trzeci okres, obfity, ale o wiele mniej bolesny niż poprzednio, chociaż nie obeszło się całkiem bez bólu. Czy już mogę pewność, że nie jestem w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sok czarnej porzeczki....
to chyba jasne ze nie jestes w ciazy skoro mialas okres i to jeszcze tak obfity dziewczyno moze sie idz doucz a potem sie bierz za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
Akurat co do nauki to z nią problemów nie mam, ale niejednokrotnie można przeczytać na forach, że kobiety miały okres nawet i całą ciążę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sok czarnej porzeczki....
widac nie d konca sie duuczylas skro zakladasz tak idiotyczny temat a po czym niby to wywnioskowalas ze mozesz byc w ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
Już napisałam po czym. Po prostu chcę się upewnić i stwierdzić raz na zawsze czy kobiety piszące że miały okres w ciąży mówią brednie, czy jest w tym jednak trochę prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sok czarnej porzeczki....
nie mogaaaaaaaa hahahahahahahahahahahahahaha to zrób test jak ci już na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sok czarnej porzeczki....
to sie zdarza o owszem ale to ze ktos mial to nie znaczy ze u ciebie musi byc tak samo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3027942 tu masz temat choćby z tego właśnie forum. No i ok. Nie mówię, że jestem w ciąży, z tego też względu pisałam, że miesiączki były OBFITE i BOLESNE, bo chciałabym zweryfikować jak te krwawienia w ciąży wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sok czarnej porzeczki....
ale u kazdej kobiety organizm inaczej reaguje jedna moze miec okres normalnie i byc w ciązy ,druga moze miec plamienia , trzecia go nie miec jak cie to tak nie pokoi to zrób test i sprawe bedziesz miala jasne bo tu nikt nie jest wrózka i nie zajrzy czy ty jestes w ciązy ze nie mimo ze masz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafeterii wszystko jest moż
liwe :):):) Prawidłowo brane tabletki anty i ciąża, ciąża i przez cały czas jej trawnia "normalny" okres a nawet brak seksu i ciąża :) Przestań się dziewczyno nakręcać czytując te głupoty i włącz rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
Czytałam tu nawet lament dziewczyny która brała tabletki, używali gumki a ta zaszła w ciążę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafeterii wszystko jest moż
No więc widzisz, tutaj nawet niepokalane poczęcia się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
No i na moją korzyść jest jeszcze fakt, że było to tylko dwa dni przed miesiączką, a owulacja jest na 16-10 dni przed nią, więc liczę na to, że i u mnie tak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca92
*Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×