Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atomek222

Szukam kochanki

Polecane posty

Gość atomek222

Cześć szukam kochanki w wieku 20 -40 lat. W stolicy małopolski :) Ja 28 lat żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
Co za cham podszywa się pod mojego nicka!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
a jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
ładne zdjęcie to ty pilegniareczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikwa
A mnie się pomysł podoba. Ja też szukam kochanka, mam 46, ale nie musi być do 30...Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa, jasne, akurat
a co, zgubiła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
do pielęgniareczka24 - już mi się udało - dzięki:) Masz śliczne włosy :) Też szukasz kogoś czy tak po prostu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
Do mąż opole 4+ - to jest mój temat - załóż sobie swój hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, nie chciałem Ci niczego zepsuć, myślałem, że może tak przy okazji.... Ty pewnie działasz w innym rejonie kraju....więc nie będziemy sobie przeszkadzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
do pielęgniaraczka24 a to spoko :):):) Czyli nie jesteś zainteresowana. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
o widzisz - zabezpieczyłem hasłem i znów się ktoś podszywa. A to że jesteś z tak daleka to nie problem - możemy przez komputer gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej autorze a dlaczego szukasz kochanki? zonka ci niedomaga? i z jakiej jestes dzielnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
z Proko jestem. A żonka - nie układa nam się ostatnio. Myślałem że miłość to miłość - razem do końca świata, ale teraz już w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie łatwiej się rozstac po ludzku i szukać partnerki... albo chociaż dac sobie czas tzw separacje... chcesz jeszcze do tego co masz z żona dołożyć zdrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potepiam cie bo wiem jak to jest żyć w związku w którym się wszystko wypalilo... ale naprawde radze ci pozłatwiaj sprawy z żoną a potem szukaj panny do seksu. Tak będzie po prostu uczciwiej... a jeśli masz w dupie moje słowa po prostu :) to racze poszukać kochanki gdzie indziej :) tutaj nikogo nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
jestem tylko przez telefon gadam. Może i łatwiej i pewnie tak zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
chyba masz rację.. Chciałbym z kimś o tym pogadać. Ale jak narazie to wszystko dla mnie nowe, a ja ją jeszcze kocham. Mam nadzieję że bede miał odwagę wziąć rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ci radze po prostu chocby dla własnej wygody... pomyśl co by było gdyby twoja żona odkryła że maszkochanke... a pozatym w razie rozwodu mozesz sąd ozeknie o obustronnej winie. A jesli bedziesz miec kogos to ona zwali to na ciebie i sad może nałozyc ci na nia alimenty... Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wiesz najtrudniej jest zacząc cały proces... a co jest powodem waszego niedogadywania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
Na szczęście nie mam. Mam to gdzieś co orzeknie sąd. A kochanka może to właśnie ułatwi.... Zresztą ona chyba też ma kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek222
Co jest powodem - po 5 i pól latach życia razem moja żona powrocie i irlandii (gdzie pracowała pół roku ale u mojej mamy która tam mieszka) - stwierdziła że mnie nie kocha. A dał bym sobie rękę uciąć że nasze małżeństwo było takie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no jeśli ona kogos ma i czujesz ze wasze małżeństwo nie ma racji bytu to składaj pozew o rozwód. jeśli się dogadacie moze to potrwac bardzo krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×