Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewierzezetozrobilam

wczorajwyszlam z domu i ..

Polecane posty

Gość niewierzezetozrobilam

musze sie tym podzielic ,bo nie wytrzymam. a w domu nie moge powiedziec bo by mnie chyba rodzice zabili. no wiec mam 17 lat i ostatnio chodze ciagle napalona. nie mam teraz chlopaka. Ostatnio tak bardzo chcialo mi sie seksu ,ze wyszlam z domu niby ze z psem ide a tak naprawde szlam poszukac sobie jakiegos ch*ja do ruchania. mieszkam na nowym osiedlu, ciagle w okolicy cos buduja, wiec pelno budek z cieciami pilnujacymi budowy. poszlam sobie w kierunku wlasnie takich nowych niedokonczonych domkow. Tak sie zlozylo, ze spotkalam jedego ciecia. on palil fajke i zagadal o psa, bo taki ladny. i od slowa do slowa, nieswiadomie zaczelam go podrywac. on widocznie znudzony pilnowaniem tez sie nakrecil. w koncu poszlismy do jego budki i tam mnie zerznal. to bylo najlepsze ruchanie jakie pzrezylam . ta adrenalina .. tera znawet gdy o tym pisze dochodze.. taki stary facet ,oblesny troche, smierdzacy i nedomyty a kurde tak mnie wyobracal ze mdlalam z rozkoszy. ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no budownictwo ostatnio
w kraju się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubieniec kobiet
napisz gdzie mieszkasz to tak cię wyobracam ze zapomnisz jak sie nazywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław IV Waza
Ja pierniczę dziewczyno!. To jak Ty musisz wyglądać , że taki sort Ci zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚCIEMA
Synku jestem w budynku na innym levelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
chyba zostanę cieciem kurcze .świetna opowieść .nastki jak by przychodziły ,ja bym zaczepiał i do budki i jazda to by było życie za darmo bym tam siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
daj jakieś namiary na siebie bo mnie strasznie podnieciła ta opowieść i na pewno bym poczytał jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
niezlyfacet-1983@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×