Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffghjklll;;

kto ponosi koszty przesyłki?

Polecane posty

Gość ffghjklll;;

Kupiłam na allegro robot kuchenny.Niestety nie dziala.Sprzedający powiedział,że mam sie z nim udac do serwisu(?).Chcę mu go odesłać,ponieważ jest to niezgodne z prawem.Kto w takim razie ponosi koszty tej przesyłki?Co zrobic,jesli sprzedający nie bedzie chciał zwrócić pieniędzy lub wymienić towar na pełnowartościowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjklll;;
I jak nadać paczke przez firmę kurierską?Wie ktoś? Bo nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjklll;;
Niech się ktoś wypowie,bo nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg prawa
możesz zwrócić towar do 10 dni bez podania przyczyny, oczywiście nie używany a koszty przesyłki płacisz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjklll;;
Nie jest używany!!!! Wyjęłam z pudełka i nie działa.Ale ten facet jak dzwoniłam,powiedział,że to niemozliwe i kazał mi go naprawić na własną rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg prawa
jak nie będzie chciał zwrócić kasy lub wymienić, powiedz mu że zgłosisz sprawę do allegro, oraz przedewszystkim do "ochrony praw konsumenta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg prawa
zobacz czy ma na swoim profilu jakieś info d/s reklamacji, jeśli nie to wyślij mu po prostu tego robota i czekaj na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjklll;;
Czy firmy kurierskie przyjeżdzaja po paczkę pod wskazany adres?Jestem sama,pracuję po 10 godzin,nawet nie mam samochodu,a ta paczka waży ponad 10 kg.Jakim cudem ja na poczte doniosę,to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg prawa
tego niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
ile dałaś za robota? opłaca Ci się go odsyłać? może taniej Ci wyjdzie pójść do serwisu? a facet jeśli nie prowadzi działalności i sprzedaje prywatnie, nie ma obowiązku przyjąć zwrotu ani też oddać kasy...więc pieniędzy nie odzyskasz. niestety, to jest ryzyko allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
za przesyłkę u kuriera pewnie z 50 zł zapłacisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niefajna sytuacja. sama kilka razy przejechałam się na sprzedawcach z allegro, dlatego już tam zakupów nie robię... lepiej stwórz sobie bazę zaufanych sklepów w sieci i korzystaj z ich usług. a z tej "przygody" wyciągnij odpowiednie wnioski i unikaj alledrogo jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
albo rób zakupy u mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×