Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgrhrthrttr

najwazniejsza w pracy jest dobra atmosfera - zgadzacie sie?

Polecane posty

Gość fgrhrthrttr

a moze nie powinno sie oczekiwac dobrych relacji ze wspolpracownikami i luznej, milej, zyczliwej , przyjacielskiej atmosfery? moze to fanaberie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pracy bardzo dobrą atmosferę. Mógłbym odejść do konkurencyjnej firmy, gdzie zarabiałbym jakieś 15% więcej, ale właśnie ta dobra atmosfera + elastyczne godziny pracy mnie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pechowa prac
przyjmijcie moze najszczerze wyraz zazdrosci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze to wazny czynnik aczkolwiek dla mnie w pracy najwazniejsze jest meritum - na ile sobie z nim radze, a ono ze mna;-) + wynagrodzenie jestem dosc elstyczna co do ludzi - wiec generalnie nie doswiadczylam szczesliwie nieprzyjaznej atmosfery w miejscy pracy ale to moze przez wrodzone poczucie humoru;-) do poprzednika - rozumiem ze moze Cie to trzmac, moja druga polowa (choc nie lubie tego okreslenia - bo sama siebie uwazam za doskonala calosc;-)) tez miala taki problem - super towarzystwo do "porzucenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

To prawda atmosfera jest ważna, pracowałem kiedyś w pewnej firmie, w której chciało się plakac, było strasznie drętwo, obecnie pracuję w Zibi w salonie muzycznym, nie ma mowy o takiej sytuacji, wszyscy są dla siebie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Ja też pracowałem kiedyś w salonie Riff, atmosfera była bardzo fajna, z chęcią bym wrócił, bo to cosie dzieje w mojej obecnej pracy rujnuje mnie psychicznie..                                                 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×