Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

invisible_love

moja historia

Polecane posty

Piszę, bo nie mam się komu wygadać, a tego potrzebuję. Mam 21 lat. Prawie 2 lata temu byłam z niesamowitym facetem..przystojny, fajny charakter. Był taki jakiego szukałam. Chciałam z nim spędzić resztę swojego życia. Mimo wszystko nasz związek nie trwał długo. Po kilku miesiącach bycia razem Michał - bo tak miał na imię, wyznał mi straszną prawdę. Mimo swojego młodego wieku miał żonę i dwie córeczki..mój świat się zawalił. Co miałam zrobić? Kochałam go bardziej niż kiedykolwiek mogłam przypuszczać. Był moją największą miłością. Ale zostawiłam go. Byłam kochanką, nie mając o tym pojęcia. Prosił mnie żebym została, mówił że jego małżeństwo to fikcja. Może uznacie mnie za idiotkę, ale wierzyłam mu i nikomu tak jak jemu wierzyłam w to jak bardzo mnie kocha. Odeszłam. Po jakimś czasie w moim życiu pojawił się Wojtek. Zakochałam się, choć Michał cały czas był w moim sercu. Z Wojtkiem jestem ponad rok i planujemy ślub. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że kilka dni temu odezwał się do mnie Michał.. Bardzo kocham Wojtka, ale nie mogę stwierdzić, że do Michała nic nie czuję.. a Michał napisał, że często o mnie myśli i..bierze rozwód. Dajcie jakąś radę. Wczoraj powiedziałam Wojtkowi o tym, że Michał napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
startuj w życie z kimś z czysta kartą, jesli to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
napisałas "bardzo kocham Wojtka", czy naprawdę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh iscnc
przeiceż ty wciąż kochasz michała, czy to ma sens? nie okłamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yygawy
I pamietaj o alimentach na corki,polowa jego pensji bedzie szla na nie.Chcesz klepac biede cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×