Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie...............

Ile lat ma ta dziewczyna?

Polecane posty

Gość pytanie...............
chodzi o tą z prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieidealna ja
z 11 ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybalec
jeszcze siedzi na niej :P:P prokurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13,14...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexpol
z 13..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...............
Dziękuje za odpowiedzi. Powiedzcie mi teraz czy widzicie podobieństwo pomiędzy tą dziewczyną z prawej z pierwszej fotki a tą kobietą: http://img831.imageshack.us/img831/3705/68918898.jpg Jak można to odpowiadajcie dalej na pierwsze pytanie o wiek jak i na to drugie o podobieństwo. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybalec
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moga byc fotki
matki i corki lub tej samej osoby jako nastolatki i doroslej :P ten sam nosek, usmiech, zarys wlosow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
ma tak samo wielki nochal i to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...............
Dzięki. Mogę tylko powiedzieć, że to nie są takie same osoby. Mnie się np. wydaje że podobieństwo widac, głównie w uśmiechu. Nos tez. No i włosy faktycznie trochę też. Zapytam więc wprost, bez owijania w bawełnę: czy różnica wieku pomiędzy tą dziewczyną na fotce 1 a kobieta na fotce nr 2 jest wystarczająco mala, żeby ta druga mogła być matką tej pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moga byc fotki
chyba wystaraczająca ? tak jak napisałam, moze to byc matka z corka albo jeszzce jdna mozliwosc, siostry ? nie wpatrywalam sie uparcie , tak tylko zachaczylam o jedna i druga ma to dla ciebie jakis specjalne znaczenie, zeby okreslic wiek i byc moze pokrewienstwo lub wykluczenie owego ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...............
Specjalne znaczenie to nie, jedynie bardzo duża ciekawość tego i owego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moga byc fotki
jaka ciekawosc Toba kieruje to nie rozumiem albo nie potrafie zrozumiec? testy jakies przeprowadzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie wydaje ze ta druga
moze byc spokojnie matka tej pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
uśmiech jest sporo inny:o pierwszej kąciki ust ida mocno do góry nawet przy lekkim uśmiechu, druga ma proste, uszy też wydaja sie inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...............
A zęby? Jak dla mnie bardzo podobne. to moga byc fotki > ludzka ciekawość :) Żadnych testów (cokolwiek to znaczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moga byc fotki
uzebiaenia nie oceniam, nie porownuje :P to nie klacze tak z tym testem wyskoczyłam, bo nie rozumiem :) sam doszedłes do jakis wnioskow i mamy ci tylko przytaknac ? podobienstwo jest:) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo
Dla mnie ma 14 lat, może być córką tej starszej (mają podobne nosy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka wyścigów
pytanie............... "Dziękuje za odpowiedzi. Powiedzcie mi teraz czy widzicie podobieństwo pomiędzy tą dziewczyną z prawej z pierwszej fotki a tą kobietą: http://img831.imageshack.us/img831/3705/68918 898.jpg" Ale się uśmiałam! Wszyscy wzięli ten temat na serio i doszukują się podobieństw między dziewczynami z pierwszego zdjęcia, a kobietą z drugiego zdjęcia. O ile Autor jeszcze mógł spotkać tę dziewczynę, o tyle z tą kobietą szanse są marne - to dziewczyna Valentino Rossi, nazywa się Arianna Matteuzzi. :-D:-D :-D I pewnie nie ma najmniejszego związku pomiędzy tą dziewczyną (która nawet nie wygląda na Włoszkę), a panią Matteuzzi. A swoją drogą, to po co tu wklejasz zdjęcie Valentino Rossi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie naszlo na noc
sie ci chcialo szukac jakiejs lalki puk, widac nuszisz sie mocno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka wyścigów
Nie muszę szukać. Valentino Rossi jest dla prawdziwych fanów wyścigów niczym Biblia ;-) i każdy zapaleniec od razu go rozpozna. A jak zna się kierowców, to zwykle zna się i ich dziewczyny czy żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie naszlo na noc
mowisz :P sama jestem piratem drogowym a widzisz jakos sławna nie jestem, stad i iinych sław znac nie musze:P tym bardziej ich partnerek ot i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka wyścigów
:-D Piraci drogowi to jeszcze nie kierowcy wyścigowi. :-P A w sportach motorowych tak naprawdę licza się tylko dwa nazwiska: Valentino Rossi i jeszcze bardziej utalentowany i wszechstronny Travis Pastrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...............
Pisałem wyraźnie, że nie znam dziewczyny, więc nie wiem w czym problem. Jeżeli chodzi o Rossiego to myślałem, że osoby które odpowiadały go pokojarzyły i że nie zwracały na to uwagi prawdę mówiąc. Zresztą to nie jest ważne czy na zdjęciu jest Rossi czy nie, skupiamy się na kobiecie :) A teraz niespodzianka - kobieta na zdjęciu nr 2 to nie jest Arianna, mimo że rzeczywiście jest bardzo podobna. Ta kobieta to jego były rzecznik prasowy (były, tzn do 2007 była jego rzecznikiem prasowym). Faktycznie jest do Arianny podobna, nawet bardzo, jednak to nie ona. Temat stoi dalej i proszę o kolejne opinie w sprawie podobieństwa dziewczyny i kobiety, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie naszlo na noc
juz napisalam co miaalm napisac i nic nowego moje komorki nie wymysla :( pirat tez lubi adrenalinke:P scigam to sie czasem na skrzyzowaniu, nim wskoczy zielone ja... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×