Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatokowa mamaaaa

chore zatoki, a jest taki lek

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś w młodości, gdy miałam chore zatoki, lekarz przepisał mi lek robiony w aptece. Lek piłam, w smaku był nieprzyjemny. Kuracja trwała 2 dni. Z nosa przez cały dzień lała się wydzielina z ropą. Miałam spokój na wiele lat, żadnego kataru, żadnego bólu zatok. Niestety nie znam składu tego medykamentu. Żałuję, ze wyrzuciłam tą kartkę z apteki, która była na buteleczce robionego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam napisać że odnośnie Nasodrenu to należy go stosować 3 razy dziennie (nie jeden jak w ulotce) :) sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda09
a ten lek na chore zatoki nazywa sie Nasodren i bardzo pomaga - wiem bo uzywam od dluzszego czasu i nie mam juz tego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaa444
Wiesz co jeśli chodzi o takie inhalatory za mniej niż 150 zł to dobre parametry ma Sanity Simple. Warto sobie poczytać o tym modelu. Działa bez zarzutu, nie zacina się, nie przegrzewa i dość szybko całą inhalację przeprowadza. U mnie synek to by przy aparacie długo generującym aerozol nie wytrzymał ze swoją niecierpliwością i nerwowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatakot
Mam w planie kupić inhalator i chyba będzie to model polskiej marki -Alergia Stop od Sanity. Wygląda w teorii okej, jest długa gwarancja, niska cena i możliwość prowadzenia różnych rodzajów terapii. Ja na pewno dla dziecka potrzebuję czegoś do leczenia z alergii, ale też sama chciałabym z inhalacji skorzystać przy przeziębieniach, które ostatnio to mam praktycznie co chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawer
Ja bardzo często kupuję na zatoki nasodren nie podrażnia mi nosa bo wszystkie inne podrażniały mi wnętrze nosa także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska54
Inhalację robimy w domu już gdzieś od roku i są efekty. Mogę taką terapię czy w ogóle profilaktykę polecić, zwłaszcza jeśli ktoś ma problem z zatokami jak ja...Sprzętowo to wybór jest duży. My kupowaliśmy Sanity Simple. Prosta konstrukcja, ale wydajna. Niska cena, duża funkcjonalność bo można każdy lek w postaci ciekłej stosować, z tym zastrzeżeniem że ma być do drogi wziewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnasobol99
No witam. Ja w domu używam inhalatora polskiej firmy Sanity, model nazywa się PRO i faktycznie jest Pro. Lek się wchłania elegancko, czuję różnicę między moim poprzednim inhalatorem. Tam leku musiałem wpakować dwa razy tyle, żeby mieć ten sam efekt co teraz. Urządzenie jest dość wszechstronne, można leczyć się podczas przeziębienia, ale też na bardziej poważne schorzenia typu astma. Leki też można tutaj różne wlewać, nawet te bardziej oleiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciamaj
Mi jedynie co pomaga to Nasodren w sprayu. Choruje również na zatoki juz od jakiegoś czasu zapisana jestem już na dokładne badania no ale na chwilę obecną tylko ten spray mnie ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, zamiast leczenia na własną rękę, zachęcamy do skorzystania z porady lekarza laryngologa, ponieważ domowe sposoby jedynie złagodzą objawy, natomiast nie wyleczą choroby. Specjaliści w naszej klinice we Wrocławiu (więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: www.medicusdcl.pl) dobiorą odpowiednią metodę leczenia, aby uporać się z problemem, a nie tylko reagować doraźnie. Jeśli nasza lokalizacja Państwu nie odpowiada, zachęcamy do poszukania dobrego specjalisty w swojej okolicy - odpowiednie leczenie pomoże o wiele szybciej niż "domowe sposoby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harridon
Honorciamay - mi też pomaga Nasodren w sprayu. Bardzo dobrze oczyszcza nos i zatoki nie wysuszając przy tym śluzówki jak wiele innych sprayów/kropelek, a to bardzo duzy plus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Urofuraginum na ból pęcherza tak Nasodren na zatoki - faktycznie jest to jeden z najlepszych leków na tą dolegliwość mi również pomaga także polecam odwiedzić apteke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulawsx
leków jest dużo na zatoki ja na chwilę obecną używam Nasodren. Lekarz mi go polecił jakiś czas temu i na chwilę obecną działa bardzo dobrze także nie zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można spróbować dymem z kory brzozy, jak to zrobić zobacz w necie,bo może to być grakowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara345
Pozytywnie mnie zaskoczył sprzęt Baby Sanity, kupowałam pół roku temu – ciągle generuje aerozol tak samo szybko i też tak samo mało hałasu przy tym robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saratik
Nie znam lepszej metody na przeziębienia niż inhalacja, efekt jest nieporównywalnie szybszy przy takim podaniu leku, w kwestii sprzętu mamy króliczka, czyli Baby Sanity, dobrze działa i dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendix
a co powiecie o leku który nazywa się Nasodren? Wydaje mi sie, ze gdzies w telewizji widzialem jego reklame i chyba ktoregos razu nawet slyszalem jak pani w aptece komus go polecala faktycznie jest skuteczny gdy dopada ból zatok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na zatoki pomogła w zastrzykach Gentamycyna i od paru lat mam spokój. Tylko że te zastrzyki trzeba brać 2 razy dziennie przez dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davvbb
Fajnie się lek wchłania z aparatu PRO wcześniej mieliśmy tańszy automat i tam po takiej sesji to człowiek za bardzo nie czuł że jakiś lek pobrał w płuca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam jak na razie doświadczenia z moim Pro, nie marnuje aerozolu i można sobie stereować tutaj wielkością cząstki co w innych inhalatorach jest średnio możliwe zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje dobrych poradników o inhalacji, jedyny jaki znalazłam jest na https://inhalacja.pl. Może coś znacie jeszcze? Ja myślę o wymianie aparatu na inny, trochę nowszej generacji, ten co mam jest okej, szybko podaje lek ale hałasu przy tym robi za dużo jak na moje bębenki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry aerozol robi nasz Baby, mamy go w związku z problemami corki ale sama tez od czasu do czasu sobie gardlo taką mgielka nawilżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonii
Wiele osób myli problem z zatokami z normalnym przeziebieniem wiem po sobie, jezdzilem na przeswietlenia zatoki czyste cos bylo nie tak a powodem bylo nie wyleczone przeziebienie. Polecam sambucol extra strong sobie kupic w aptece i zaczac stosowac - powinno byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykreślić z diety CUKIER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu akurat cukier? Możesz rozwinąć? Bo nie ukrywam, że w mojej diecie jest dużo cukru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambroxol z apteki, duzo plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawiodłam się na Pro, nazwa pasuje bo rzeczywiście jest już bardziej technicznie rozbudowany niż inne inhalatory które przeglądałam – inhaluje , oczyszcza, radzi sobie przy dowolnym leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi nam problemów Pro wygodna szybka inhalacja, fajnie że można tutaj regulować tempo pracy, raczej inne modele takiej funkcji nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialiśmy sobie Pro jakiś czas temu do domu i sprawdza się, rodzinny inhalator, można u dziecka stosować, nie robi dużego hałasu, kompresor rzeczywiście jest w dobrym standardzie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×