Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tin

Jak sie z nim umówić?

Polecane posty

Podoba mi sie pewien chclopak.Bardzo chcialabym sie z nim umówic.Nie jest to jednak takie proste poniewaz sytuacja jest dosc skomplikowana.Znalam sie z nim z widzrenia juz 4 lata ,3 miesiace temu poznal mnie z nim blizej moj byly.Mam sporo problemow w domu i w ogole jakis czas temu rozstalam sie z bylym i bardzo zle to wszystko znosilam,.Ten chlopak sie mna zainteresowal i zaczal mi pomagac miomo ze prawie go nie znalam wczesniej gadalam z nim raptem pare razy.Widuje go codziennie sporo rozmawiamy ale te rozmowy glonoe dotycza moich problemow.Kilka razy powiedzial mi ze mu sie podobam itp.Nie wiem czy robi to wszystko wlasnie dlatego czy poprostu chce mi pomuc.Chcialabym sie z nim umowic ale boje sie ze sie wymiga i ze cos sobie pomysli.Wtedy nasza znajomosc moze ucierpic a bardzo bardzo bym tego nie chciala.Jak sie z nim umówic w taki sposob aby nie bylo to podejrzane,aby wygladalo to jak zwykle kolezenskie spotkanie ? Pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wkleil list do Boga
o jej , normalnie zaproponuj wspólny wypad do kina albo do knajpy czy gdziekolwiek gdzie lubicie chodzić albo nawet do siebie do domu na kolację - żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on może sobie cos pomyslec jeszcze nigdy nie bylismy na zafdnym spotkaniu i slabo sie znamy .Boje sie ze on gada ze mna tylko dlatego ze mu mnie szkoda i chce mi pomuc.NIe chce wyskoczyc tak z tym spotkaniem zeby to jakos dziwnie nie wyglafalo dlatego musze cos wymyslec aby to wygladalo na kolezenskie spotkanie tylko nie wiem jak. Doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogram kiełbasy z ruską wódą
pokaż mi piczkę, albo dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** Śnieżynka ***
masz chociaż szansę spotkać go gdzieś przypadkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie sie z nim widuje w szkole ale chcialabym sie z nim umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany facet...
jak bedzie chciał sie z toba spotkac poza szkoła to sam złozy taką propozycję a nie zebys ty sie za nim uganiała:O taki jest wspaniały?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Chce się umówić z facetem bo on się jej podoba ale tak żeby on sobie nie pomyślał? Wszystkie kobiety są chore na głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×