Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annuullka021

Seks a religia (biblia)

Polecane posty

Gość Annuullka021

Jak to jest gdy jest się wierzącymi katolikami i niekoniecznie. Wiem że niektórzy udają się że chodzą do kościółka i tak dalej , bo wypada tak robić. Ale wiemy dobrze że żyjemy zupełnie w innym czasie czyli żyjemy w świecie ery seksu. Bo bardzo duży wpływ ma TV, Internet, Czasopisma, Filmy itd... które bardzo łatwo wpływa na ludzki mózg i kreuje modę i łatwo wpadamy i jest coś to w rodzaju " JA MUSZĘ SPRÓBOWAĆ Z CIEKAWOŚCI" i tak samo zrobić jak oni. A mi wiadomo już dawno co jest napisane w biblii i większość wiedzą że seks należy wstrzymać aż do ślubu. I jest tam przykazanie również np. nie pożądaj , nie cudzołóż itd... Ale wszyscy wiedzą że ciężko to robić jak według biblii. I dlatego czasami czuję się jak zagubieni. Że aż w biblii wszystko straszą tymi rzeczami i że za niektóre rzeczy uznawane jako Grzech śmiertelny. Wszyscy wiedzą że jest jedna rzecz w biblii chodzi o MIŁOŚĆ. Niedawno słyszałem że na zachodzie już powoli idzie moda na DZIEWICTWO. A my żyjemy tak jak zaczęli zachodni sąsiedzi. Wiem że niektórzy czują się że nie tak zrobili ale mimo to robią dalej.Co myślicie i jak ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×