Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja jakby co

Prezent dla ukochanej

Polecane posty

Ja mam wczesniejsza książkę tej autorki ( Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska) pt Sztuka wizażu i nawet mi pomogła, dowiedziałam się paru fajnych tajemnic w sztuce wizażu:) Na walentynki to może bym nie chciała dostać od mojego faceta takiej książki, ale od koleżanki na urodziny to jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żelowym spa jak dotąd wiele nie słyszałam, natomiast wspomniana primavera nad naszym polskim morzem rzeczywiście bogatą ofertę zabiegów wszelakich ma. nie pogardziłabym takim weekendem we dwoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka12345
słodkie plyty z nadukowanymi z pieskami, kotkami czy urocze miłosne płyty gdzie można umieścić swoje życzenia piekny i oryginalny prezent jestem na tak : ) www.gadzeto.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej książki Pani kozłowskiej to ja ją akurat mam:) Akademia Makijazu za 27zl ostatnio kupiona w Drogerii NAtura:) Nie wiem czy sie nadaje na przeent dla ukochanej, ale mi zdecydowanie odpowiada ta ksiazka i pomogla w wielu sprawach:) takze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja szukałam tej starszej książki bo też bym ją chciałą mieć w swojej "koelkcji" :) niestety, chyba jest juz niedostepna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, w empiku jest ale tez niedostepna, ale byc moze mozna ja zamowic? albo zapytac w drogerii natura?Sama nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krola11980
Jak dla ukochanej to tylko bielizna. Z biustonoszem może być trudno, ale ładne majteczki lub koszulka nocna sprawią, że Twoja dziewczyna oszaleje z radości:) Polecam fajny sklep z bielizną desirebutik.pl zawsze wybiorę sobie jakiś prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozioma77
jesli sa tu fanki/fani triumpha to polecam sklep telimena.pl :) znacznie taniej niz w stacjonarnych butikach a przesylka express dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się nie boi to zaskocz ją czymś nietypowym jak na przykład lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Zabawa jest super zaskoczenie gwarantowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłem się na dość niestandardowy prezent- spersonalizowany wiersz dla mojej żony. Jak większość kobiet, była zachwycona :) korzystałem z usług osoby, która pisze takie wiersze na zamówienie, adres wiersze.zamowienia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaaA2
Może ją gdzieś zabierz? Wycieczka/randka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś fajna bielizna? W Alles z pewnością znajdziesz ładny komplecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki wcale nie muszą być banalnym pomysłem. Jeżeli fundujesz dziewczynie prezent, możesz postawić na olejki od np Pat and Rub - w ten sposób zachęcasz do romantycznej kąpieli i miło spędzonego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×