Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Smutna ;(((

A ja nie moge mieć dzieci ;((( Doceniajcie ten CUD !!

Polecane posty

Gość Smutna ;(((

Witam dziewczyny, i tak jak w temacie nie moge miec dzieci :(Tzn nie mamy problemu z zajsciem w ciaze tylko z jej donoszeniem.Pierwsza ciaze poronilam w 8 tyg i choc bylo przykro to jakos nie myslalam ze moze byc cos nie tak stwierdzilismy z mezem ze tak sie po prostu zdarza i bedziemy probowac dalej, odczekalismy 7 miesiecy no i w drugim cyklu udalo sie.Pierwsze tygodnie to byl strach okropny ale minelo 21 tygodni strach minal i szczesliwie czekalismy na nasza corcie az ktoregos dnia zorientowalam sie ze niunia jest jakos spokojna i nie kopie, nie rusza sie:( odrazu do szpitala i sie okazalo ze serduszko nie bije:(musialam urodzic itd... cos strasznego,lzy same mi naplywaja do oczu jak sobie to przypominam:( przeszlismy po tym wszystkie badania z mezem i niby wszytsko bylo ok, u dziecka nie stwierdzono zadnych chorob genetycznych itd. Lekarz powiedzial ze nie widzi przeszkod dp tego zebym donosila zdrowe dziecko. Postanowilismy sprobowac jeszcze raz po dlugich namyslach i rozmowach. No i znow bez problemu zaszlam w ciaze ale donosilam do 16 tygodnia i to samo:( Pewiem profesor powiedzial nam ze z medycznego punktu widzenia jest wszytsko dobrze,nie potrafi odpowiedziec na pytanie dlaczego:/ Duzo rozmawiamy z mezem o tym.Maz bardzo chce miec dziecko ale nie chce zebym cierpiala wiecej i postanowilismy ze juz wiecej nie bedziemy sswiadomie probowac.Jestesmy mlodym malzenstwem dlatego coraz powazniej myslimy o adopcji ale ja sie boje ze moj maz odejdzie, wiem ze mnie kocha i wspiera ale boje sie ze przyjdzie taki moment ze odejdzie do kobiety ktora da mu dziecko, wiem jak mu na tym bardzo zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×