Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takija3_

TOP 5 serialów na tym Forum

Polecane posty

Gość takija3_

Po dzisiejszym przejrzeniu forum stwierdzam co następuje: TOP 5: 1. M jak Milosc 2.Na wspólnej 3. Majka 4. Na dobre i na złe 5. Klan Kobiety, Nastolatki, Dziewczynki, czy wy naprawde nie macie bardziej ambitnych pozycji do oglądania? Co wy, kury domowe jesteście że takimi pierdołami się interesujecie? Jest tyle ciekawych, intrygujących, z głębszą fabuła i ciekawymi postaciami serialów, mini serii. Dlaczego, powiedzcie mi, taką popularność mają seriale o niczym? przy których całkowicie się nie myśli i nie mają żadnych wartości estetycznych!!!! Naprawdę nie potrzeba Wam ambitniejszych bodźców? Ciekawych i fascynujących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez mysle ze te seriale sa nudne i glupie. Robia sie glupsze od telenowel latynoskich czy oper mydlanych typu-moda na sukces:O:O:O Polska w serialach chyba przebila USA, Brazylie,Wenezuele,Argentyne, Kolumbie i inne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrere
1. Gotowe na wszystko 2. House 3. Pamietniki Wampirow 4.Kryminalne Zagadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to: 1. Fringe 2. CSI Miami 3. CSI NY 4. Drop Dead Viva (nie dają go w PL) I to by było na tyle, ale niestety na forum nikt o tym nie "gada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3_
Np. moda na sukces :) to jest dopiero serial !!!!!!!!!! A nie jakieś klany, barwy nieszczęścia itp. bzdety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3_
wrere. ale co to za zestawienie? Ja wziąłem 5 tytułów z pierwszych 5 pozycji o serialach na tych forum, a więc najpopularniejszych wątków (które nadal żyją). i mają przy okazji największa ilośc postów. dla mnie jest to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3_
Uwaga, nie chce aby ten topic stał się listowaniem "swoich ulubionych" serialów i pozycji. Gdzie,niestety, często pojawiaja sie tytuły o których osoba pisząca słyszała, wie że sa na topie, ale tak naprawde nie ogląda. Pokierujmy rozmowę w kierunku "dlaczego te TOP 5 jest popularnych?" a podszywaczom dziękuję, zazdrośc i ból zawsze doskwiera prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu są takie popularne. Może ludzie w jakiś sposób utożsamiają się z bohaterami?? Choć zapewne świat w takich serialach jest lekko nierealny. Mnie to nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. M jak miłość 2. M jak miłość 3.M jak miłość 4.M jak miłość 5.M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrere
tak napisalam o tych ktore ja ogladam :D a dlaczego ludzie ogladaja te o ktorych ty piszesz? Maja 3 kanaly w tv, mozna ogladac to cala rodzina, nie lubia zagranicznych produkcji ? z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3_
Nie wiem co widzicie w tych m jak milosc itp. Prawdziwe seriale ktore sa fascynujace to np : "Nie igraj z aniolem" , " Kraina namietnosci" , "Duszny raj"-tak to produkcje zagraniczne sa swietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem dlaczego
ludzie ogladaja takie gowna-szczególnie kobiety jak Moda na sukces, dynastia, dallas, wybrańcy fortuny czy po prostu miłość(dwa seriale nosiły ten tytuł), z głową w chmurach, słoda trucizna, dzieczna nienawiść, paloma, posłaniec szczęścia, zbuntowany anioł, dziki księżyc, amor latino, krople miłości, przyjaciółki i rywalki, córka przeznaczenia, brzydule(kolumbijską), zdradzona miłość, biały welon, cena marzeń, luz maria, fiorella, cud miłości, virginia, zemsta moja miłość, słoneczniki dla lucii,serca na rozdrożu, marzenia nic nie kosztują, wdowa w bieli, hacjend la tormenta, kobieta w lustrze czy wieczny płomień miłości i inne tego typu gówna. Te seriale nic nie ukazują to są bajki a nie seriale. Jest więcej takich gówien ale nie pamiętam tytułu ich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3_
moj idol to Alwaro ze stojacą pałą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie... 1. Dr House 2. Zagubieni 3. Usta -Usta 4. Gotowe na wszystko 5. Plotkara Polskich seriali nie trawie za bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na romantice chętnie oglądam Droga do Indii, w sobotę i niedzielę Kobiety. Były włoskie seriale , Sekrety urody, Pory miłości , pory życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 sensacyjnych
nie 2 oper mydlanych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×