Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiUlkka

żel nawilżający

Polecane posty

Gość KasiUlkka

zamierzam zakupić żel nawilżający, żeby spróbować czegos nowego ;p jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako żel nawilżający? Czy jako coś nowego? Jako żel polecam Intimel, albo nawet żel do USG. Jako coś nowego to polecam wycieczkę do sex shopu, a nie żel nawilżający :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiUlkka
jako żel nawilżający. tym samym bedzie to cos nowego bo nigdy nie mialam z niczym takim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NimfaBed
Na szczęście ja nie potrzebuję kupować żelu, sama produkuję go w nadmiarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiUlkka
u mnie co do mojego żelu bywa różnie. dlatego niechcąc być o tego uzaleznionym chcemy zakupic zel na taki wlasnie przypadki. a jakies konkretne durexy polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_pn
ostatnio stosowaliśmy durex play pinacolada - słodki przyjemny smak, raczej zapach i mamy bo duży durex play 2in1, żona też ma własny, ale czasem "napadam" ją od tyłu i wtedy już przygotowany podchodzę nażelowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfggdf
unimil. durex schnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem durexy są do niczego szybko wysychają, ja używam feminal gel, fajna sprawa, polecony przez ginekologa i trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa qqq
Do akcji z zaskoczenia (obydwoje lubimy, ona mówi że stanowią dowód jak na mnie działa), stosuję wtedy cokolwiek użytecznego co jest pod ręką, np. jogurt jak jesteśmy w kuchni. Podczas porannej toalety, na zaskoczenie wykorzystuję czasem jej pochylenie się do płukania zębów. Szybko żel do golenia na kutasa i bez jednego zbędnego dotknięcia wjeżdżam między zaspane jeszcze pośladki. Zaraz dupka wypina się usłużnie na mocną jazdę a ja zabieram się za cycuszki co obydwoje obserwujemy w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiUlkka
żel do golenia? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6404548903489040-54-054
ja po durexach- ktore albo maja slaby poslizg albo czerwony i zielony ktory piecze:P prze zintimel ktyory jest taki neutralny do unimila truskawkowego z ktorym mozna zrobic loda i jto jest mega fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6404548903489040-54-054
to zobacz jaka unimil ma duza ttube:D a cena jak u durexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6404548903489040-54-054
dla intimel i unimil maja taki akurat- unimil jesr bardziej wodnisty ale tez dobrze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam że żele firmy durekssą do niczego ponieważ szybko wysychają. Polecam udać się do sklepu rosman i tam mają kapitalne żele w granicach 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerin
AquaGlide jest dobry :) Nikoo33 podał linka do niego, tani i dobrze nawilża, jest na bazie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem postanowiliśmy przy okzji kupowania żelu spróbowc czegoś nowego i zamówiliśmy w sklepie erozkosz żel WomanStim dla kobiet, który wzmacnia dozania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moją dziewczyną próbujemy feminum świetny ale przydałby się jakiś z substancją poświęcającą na kosmiczne wręcz bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×