Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ?? Problem ??

Nie mogę uruchomić uruchomić komputera windows vista home basic

Polecane posty

Gość ?? Problem ??

Na części ekranu jest biała plama i nic się nie włącza. Nie wiem co zrobić? Nie chce stracić ważnych plików! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to - włączyłas dopiero co kompa czy juz na nim pracowałaś?? Włączałaś jakies programy?? Pewnie się zawiesił... Ja wtedy albo robie odśwież, czyli CTR+R i czekam trochę Jesli to nie zadziała to wciskam Ctr+ALt+Del i wtedy wybieram meneżera zadań i zakończam zadanie które się zawiesiło z listy - widać, ż ema największy pobór mocy. Jesli i to nie zadziała. coż - trzeba wyłączyć i włączyc kompa z"z palca" przyciskiem do włączania kompka. Dane = no trudno się mówi... Będa lub nie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
Chciałam włączyć. Na miejscu gdzie nie ma tych plam widać komunikat logowania który jest jakby za mgłą i miga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
A co do danych chodzi mi o te zapisane na dysku twardym komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyłącz i włącz kompka "z palca" Z danymi na dysku nic sie nie stanie. Nie martw się. Po prostu jakiś błąd wystapił... A jesli masz nielegalnego windowsa, to wyłącz jego aktualizacje, bo one moga blokować działanie kompa. Tyle mogę powiedzzieć "zdalnie" Powodzenia i nie martw sie na zapas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
Windows jest legalny. Nawet wyjecie bateri nie pomaga bo te plamy odznaczają się nawet na wyłączonym kompie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli uszkodzona matryca komputera. Przykro mi. Dane sa w porządku, komp jednak niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
Co to oznacza? Wiem że z komputerem nic nie jest w pożądku. Tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
Czy gwarancja obejmuje ta naprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem z karta graficzna albo komputer sie przegrzewa. Zanies do serwisu bo nie dlugo Ci padnie. Ja tak mialam 2 tygodnie temu, musialam kupic nowego laptopa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
Gdyż komputer jest na gwarancji i dobrze by było żeby naprawa zaliczyła się do gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? Problem ??
Byłam z laptopem w serwisie. Wyrok-pęknięta matryca. Koszt-w serwisie-500+80wstawienie w serwisie nowej matrycy. Jedynym ratunkiem jest kupienie tańszej na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×