Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poducha555

Naraya - tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

witam. biore tabletki anty. naraya . czy jesli przewaznie mialam okres w 4 dniu przerwy to moze sie to jakos zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaaa... nie masz się czego bać. Jeśli bierzesz pigułki regularnie wg wskazań to jest to najbezpieczniejsza metoda antykoncepcji (pomijam sterylizację i abstynencję :P) . Problem z pigułkami polega na tym, że kobiety często zapominają wziąć je wtedy kiedy trzeba i może się przydarzyć wpadka. Ja biorę tabletki od dłuższego czasu (z małą przerwą na planowaną ciążę) i nic złego się nie dzieje. Po prostu musisz się przekonać, z początku też się denerwowałam ;) agnes@ zależy jakie tabletki brałaś wcześniej, jeśli Yasminelle to wszystko powinno być tak samo. Ja biorę raz te, raz Naraye (bo niestety nie zawsze jest dostępna w aptece).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaciaxx
ja stosuje juz 2 tygodnie jest ok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczęłam stosować tabletki naraya i po nich w ogóle nie mam ochoty na seks jestem co do tego obojętna i do tego miewam bóle podbrzusza a także zmieniony kolor śluzu, poczekam jeszcze może to taki początek? miał ktoś z was takie skutki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindy656
Chętnie odkupię tabletki antykoncepcyjne naraya kontakt numer gg 38573075 e-mail buziaczek12345@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa86
Mam do sprzedania 3 nowe opakowania pigułek Naraya. Termin ważności 09-2015. kontakt email: kasiaaa86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja jestem w trakcie 6 opakowania, zdecydowałam się na pigułki ze względu na obfite krwawienie; zmniejszyło się ale trochę i trwa nadal 5-6 dni; schudłam 3 kg - to na plus, a na minus, ciągłe bóle głowy, senność prawie przez cały dzień, bolące pryszcze co miesiąc, suchość skóry wokół oczu, swędzenie i pieczenie oczu, wcześniej zapalenie spojówek; gdyby nie to, że ciągle chce mi się spać to brałabym nadal, ale nie mogę normalnie funkcjonować, dlatego zdecydowałam się na zmianę, zastanawiam się czy nie wypróbować yasminelle, ale skład hormonów jest ten sam, może różnią się jakimiś dodatkami, sama nie wiem; myślałam też o qlaira, lekarz wystawił mi receptę, ale szczerze mówiąc po przeczytaniu opinii i skutkach ubocznych mam wątpliwości... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Narayę Plus, na początku strasznie bolała nie głowa, ciągle chciało mi się spać i byłam nerwowa. Po 1 opakowaniu mi przeszło i czuję się dobrze. Nie przytyłam, ani nic z tych rzeczy. Stosuję dodatkowo prezerwatywę i jestem spokojna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judy_tam
witam:) tabletki naraya biorę od 20 miesięcy, są to moje pierwsze tabletki anty i na początku było wszystko ok - czułam się tak jakbym ich praktycznie nie brała. niestety od około pół roku zauważyłam u siebie dziwne objawy. Cały czas jestem senna, rozdrażniona, płaczliwa, od 3 miesięcy przytyłam prawie 5 kg, do tego cellulit na pupie - takiego jeszcze w życiu nie miałam. Skonsultowałam to z moim ginekologiem, zrobiłam badania krwi, hormonów, próby wątrobowe i wszystko w porządku. Powiedziałam również, pod koniec listka tak przy 19, 20, 21 tabletce boli mnie głowa. Lekarz powiedział, że te objawy mogą być całkowicie nie związane z braniem tych tabletek i nie ma sensu ich zmieniać. Po wizycie u ginekologa, przyjęłam jeszcze dwa opakowania i wspominam to jak koszmar, ból głowy nie do wytrzymania (ból porównywalny do migrenowego - światło wstręt, każdy nawet najmniejszy dźwięk doprowadzał do szalu, do tego zawroty głowy), tabletki przeciwbólowe nie pomagały. Mam jeszcze dwa całe opakowania, ale nawet nie chcę na nie patrzeć. I wiem jedno te objawy napewno związane są z tymi tabletkami, bo innych nie przyjmuję a wyniki moich badań konsultowałam z 2 lekarzami więc ... co tu dużo mówić czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka,jakby któraś chciała blister naraya to chętnie odsprzedam bo ja odstawiam i mi został blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam : ) Ja biorę od niecałych dwóch tygodni tabletki Naraya i chciałabym zapytać, czy u was też na początku utrzymywało się plamienie? Wczoraj wzięłam 14 tabletkę i nadal mam dziwne plamienia... Czytałam ulotkę ale nie jestem pewna czy może to się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja brałam Narayę przez 2 lata. Nie tyłam, nie miałam pryszczy i brak bólu przy miesiączce. Okres miałam regularnie, ale teraz zmieniłam metodę antykoncepcji na wkładkę (wygoda). Kupowałam po kilka opakowań leku i teraz mam do odstąpienia 3 sztuki ważne do 2020r. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt : kawiarnia3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mam na zbyciu 1 pełen listek (21 szt.) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpie opakowanie (21 szt.) Naraya. Kontakt: zarazek5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, może głupie pytanie w jakim opakowaniu macie tabletki naraya. Zawsze kupowawałam w fioletowym opakowaniu a teraz jakies inne mi przyszły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915  915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×