Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krowa niebiańska

SYLWESTER NAD MORZEM

Polecane posty

Gość krowa niebiańska

Myśle,że moze byc fajnie ...jedziemy we dwoje na romantyczna wycieczke nad bałtyk ....nie szukamy tłumów ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty nie powiesz
chwalisz sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobra powodzenia życzę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad nasz? polski? uważaj żeby romantycznie nie odmrozić sobie pośladków:) generalnie jestem za niekonwencjonalnym spędzaniem różnych świąt ale wasz pomysł zdecydowanie nie jest dla zmarzluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa niebiańska
tak ,nad nasz polski bałtyk ...:) nie wiem bo nigdy zimą nie byłam nad morzem ale mysle ,że jak sie jedzie Z KIMŚ no to co innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fajnie tylko jak bedziecie podczas sylwestra stac na plazy to proponuje ubrac sie w kostium strazaka bo latwo dostac petarda w oko :) na poczatku jest zimno ale pod koniec drugiej butelki czlowiek o tym zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie marzenie, ale... podczas wakacji jechaliśmy z naszego województwa 10 godzin :O A nie wiadomo, jaka będzie pogoda na jazdę samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nigdy nie byłam nad morzem na sylwka ;) a musi być ciekawie, zawsze to raczej w górach byłam czy coś ;D śnieg na plaży? Hmmm :D Może w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też się marzył sylwester
nad naszym morzem ale odległość mnie przeraża. W lecie jechaliśmy 13 godzin w jedną wstonę a w zimie pewnie będzie gorzej. Więc nie opłaca się przeznaczyć 2 dni jazdy na chwilę dobrej zabawy. Zostajemy u nas w górach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna bardzo bardzo
zazdroszcze. zawsze chcialam spedzic sylwka nad morzem. moze kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
ike - a jaka różnica temperaturowa jest pomiędzy morzem bałtyckim naszym (Polskim) a cudzym (Niemieckim) bo nie jakoś nie łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
a i BTW, ja też nie lubię tłumów :) Super Pomysł! Szkoda, że te dni w tym roku takie paskudnie się poukładały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
co za radocha spedzac sylwka nad morzem? rozumiem w górach, ale nad morzem?? kasa w błoto, wypiździ wywieje i tyle z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za radocha spedzic
sylwestra w gorach? niby co ma piernik do wiatraka? to zalezy od zabawy. Ja co roku spedzam sylwestra w gorach i gdyby nie to, że nad morze daleko to nawet nie wahałabym się tylko sylwestra spędziła właśnie nad morzem. Jak ktoś całe życie mieszka w górach to wiadomo,że chce jakiejś odmiany a myślę że nad morzem super by było spędzić kilka dni w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
każdy jest inny. Nie każdy lubi tłumy wiwatujących, pijących, krzyczącyh itd itd ludzi. Jak dwójka się kocha to czemu nie spędzić go razem w ciszy i niesamowitej atmosferze szumiejącego morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w górach raz i nigdy więcej się nie wybieram. Mój organizm zniósł to fatalnie. Natomiast nad morzem - bajka, czuję się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
W tym roku będzie mój 3 Sylwester nad morzem. Rok temu byliśmy z moim facetem na takim małym balu w jednej z dyskoteko-restauracji i było super. Najlepszy Sylwester w moim życiu. Zależy gdzie się wybierasz, ale jeśli chcesz żeby nie było dużo ludzi to Cię zmartwię, bo na Sylwestra przyjeżdża mnóstwo osób z Polski no i oczywiście miejscowi się wynużają ;) Ja jestem ta miejscowa ;) W tym roku na bal nie idę bo jestem w ciąży i trzeba trochę skromniej świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z mężem i dzieckiem na Sylwestra w Łebie. Nie szliśmy na żaden bal, a ze znajomymi wynajeliśmy pokoje na 3 noce i spacerowaliśmy sobie po mieście, plaży. W Sylwestra nawet nie spodziewaliśmy się, ze na plaży będą tłumy ludzi, pływały świecące statki, strzelały ognie. Na placu Rybaka w centrum też było bardzo dużo ludzi. My najpierw byliśmy na plaży, dużo osób własnie tam o 12 otwierało szampany. Wspominamy Sylwestra super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jezdzimy juz 4 lata z rzędu
do rewala !:) Wynajmujemy pokój -znajomi drugi i zwyczajnie łazimy sobie po okolicy...rewelacja !!Ja nie znosze tłumów i tej całej otoczki !A o północy w sylwestra morze jest cuuuuuuuuuudneeeeeeeeeee.🖐️ aaa imam blisko bo 200km jakies 3 godz jazdy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze ...ja nigdzie nie
ide nie mam kasy i nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo a my własnie z paczką
tak sie zastanawiamy i chyba tez nad morze sie wybierzemy ... Jest nas 6 osób i kolega znalazł jakieś kwatery nawet tanio 40 zeta od głowy bez jedzenia .Czyli pokoje 2 os po 80 zł z łazienkami i ogrzewane . Fajne miejsce w lesie i nad morzem .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało byc o swietach
yyyyyyhhhhyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ide na bal dziennikarzy
wiecie ...:O telewizor,kapcie,gazeta i te sprawy :( :( no bo kto nie ma miedzi ten na doopie siedzi ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup furagin
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieliśmy z chłopakiem tez jech
-ać nad morze na sylwka ze znajomymi ale oni cos kręcą,że niee że zimno,że nad morze to nieee i nie wiem o co chodzi :O :O chyba nie mają kasy ...to mój chłopak tez stracił ochote ...we dwoje nie jedziemy .Pewnie nie będzie sie miał z kim napić :O O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w góry TYLKO w góry
bo mój narzeczony jest bardzo bogaty i ma pieniedzy bardzo mnóstwo i moze mi dac sylwestra najlepszego na swiecie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej sylwek sylwek
juz niedługo sie nawale jak szpak!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej czy ktoś moze
wie ile w tym roku kosztuje nocleg w zakopcu ? No np pokój 2 os za dobe nie musi byc wyżywienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wie nikt tego
i ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również zastanawiamy się nad spędzeniem sylwestra nad morzem. Znaleźliśmy już nawet miejsce http://www.primaveraspa.pl/sylwester_2010.html Nigdy nie widzieliśmy morza zima a w tym roku chcielibyśmy uczcić tę ostatnia noc w roku takim wyjątkowym wyjazdem. Poza tym cała impreza jest w naszym ulubionym klimacie z gorączki sobotniej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×