Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka Jedna Małpa

M jak miłośc - ale wtopa :)

Polecane posty

Gość Taka Jedna Małpa

Jak wiadomo z odcinków serialu starzy Mostowiakowie są 50 lat po ślubie. Był nawet odcinek z ich rocznicy. AUTORZY SERIALU NIE DOPRACOWALI szczegółów sceniaruisza!!! Już tłumaczę dlaczego tak uważam. Chodzi mi o najstarsza córkę Marysię która urodziła córeczkę Basię. Kiedyś był odcinek jak Marysia była jeszcze w ciąży i mówiła że boi się czy wszystko będzie ok bo ma 40 lat a tu nagle jest w ciąży w tym wieku. I TERAZ OPISZĘ TĄ WTOPĘ SERIALOWĄ. Starsza pani ( Barbara MOSTOWIAK) miała z mężem 50 rocznicę ślubu, jakim cudem? Przeciez kiedyś był odcinek że pani Basia mówiła że Marysia jest jej panieńską córką i urodziła się zanim pani Basia poznała pana Lucjana. Wygląda na to że Marysia powinna byc miec więcej niż 50 lat!!! Nikt do tej pory tego nie sprostował tej gafy. Zauważyliście to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylismy, no i co z tego
to serial dla idiotów, dlatego już nie oglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zes z niusem wyskoczyla
no naprawde. juz dawno dziewczyny o tym mowily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie tak
w 3 czy 4 odcinku MJM Marysia jadąc w aucie z Zenonem Lagodą (nie wie że to jej ojciec) mówi Mu że ma 40 lat, a to było ładnych 10 lat temu, mam w domu tą płytę i sprawdzałam przed chwilą wiec wszysko gra. Basie urodziła ok 50-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie tak
Poza tym Kinga skończyła studia a chodziła z Piotkiem do klasy wiec mają ok 25 - 26 lat... Marysia mając teraz 40 tke musiałaby urodzić Muminów w wieku 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie tak
a w tym odcinku o ciązy mówiła że ciąza po 40 tce jest wielce ryzykowna, a nie ze ONA ma 40-tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co ja pamiętam
to Marysia nie urodziła się z przed poznaniem lucjana, brali ślub chyba jak była wciąży basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejandraaa
No i ci nie wyszło Taka Jedna Małpo. Wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssgs
Ale wczoraj była wtopa jak pan , któremu Dorota pobierała krew wszedł do gabinetu , skąd wyszła dr Renia , zamiast do drzwi wyjściowych, Widzieliście to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka MJM
Skoro rodzice Marysi się poznali jak była ona już na świecie, a mieli 50 rocznice Slubu to oznacza że Marysia nie ma %0 lat tylko jest po 50- tce, a to duża różnica, ale też widziałam ten odcinek jak Marysia martwiła się o ciążę i mówiła że to ciąża po 40-tce !!! A ciąża po 40 może oznaczac że Marysia ma mniej niż 49 lat! Więc zgadzam sie z tym że to serialowa gafa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest gafa,
bo były rozmowy jak jeszcze Krzysztof żył i miała jego matka przyjachać, ze Krzysztof i Marynia wpadli z muminami, on był na studiach medycznych, czyli nie miał więcej jak 25 lat, Maryśka chyba zaraz po studium pielęgniarskim była. Więc nawet jakby miała 22 lata, a muminy w serialu mają ok 26 lat, to teraz Maryśka ma max 48, by mieć 50 lat to by musiała wpaść w wieku 24-25 lat, czyli już po dawno skończonej szkole. A rozmowy o tym były, by wyjaśnić, dlaczego matka Krzynia nie lubi Maryni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy było powiedziane
ze poznali sie jak Marysia była na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssgs
A ja się wczoraj szczerze pośmiałam jak na tarasie siedzieli starzy Mostowiakowie z wnukiem i jego koleżanką i Basia mówi do niej , żeby sobie odpoczeła bo straszny dziś upał.Sęk w tym . że było raczej zimno , bo byli ubrani w rzeczy z długim rękawem co na upale jest to raczej wykluczone.Hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy rade bo kto jak nie my
moze im chodzilo o to, ze sie goraco zrobi jak wpadnie Lukasz z Ewa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat maglowany wielokrotnie
Także wyskoczyłaś jak filip z konopii :) Tak, maryśka musi mieć 50 lat, bo lucek z baśką obchodzili 50-tą rocznicę ślubu, a lucek wziął baśkę będącą już w ciąży z maryśką. Wniosek - maryśka ma 50 lat i bachorka jej się zachciało, żenada jak cały ten serial :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto normalny rodzi dzieci w wieku 50 lat?? Mi tez to się od początku nie zgadzało... Jakby miała te 50 lat, to by była grubsza sprawa... Bo każdy by się dziwił, a tu nic takiego nie było. Poza tym był odcinek, jeszcze za nim wyszła za mąż za Artura, jak rozmawiała z Renią o wątpliwościach i powiedziała wtedy do niej "Przecież ja mam już 40 lat"... Więc urodziła Basię w wieku 42-43 lat max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie to jest ta niezgodność
Scenarzyście sami nie wiedzą, ile to babsko ma lat i jeszcze uważają widzów za durniów. Jak ona może być po 40-tce, jak jej matka ochodziła niedawno z luckiem 50-tą rocznicę ślubu, a każdy kto oglądał "m jak miernota" pamięta, że baśka wychodząc za lucka była z maryśką w ciąży, więc maryśka musiałaby mieć teraz 50 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie to jest ta niezgodność
bo przecież maryśka nie jest dzieckiem lucka, poczęła się PRZED ślubem, więc musiałaby mieć teraz 50 lat, skoro oni obchodzili 50-tą rocznicę. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz będzie?
Chyba tylko w łeb sobie strzelić przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtopa, wtopa -
faktycznie to wszystko nie pasuje, na seriale.tvp lecą powtórki pierwszych odcinków - pierwsza sprawa - Muminy i Kinga mają wtedy po 18-19 lat, a jak ktoś zauważył Kinia skonczyła studia, ma max 26 lat, więc musiało minąć ok 7-8 lat. Dwa - Łukasz był wtedy w 4 klasie, więc liczmy - 4,5,6, potem 3 lata gimnazjum, teraz chyba 1 liceum - ile lat mamy? Ok 7. Trzy - Mateusz, zaraz po rocznicy Mostowiaków Marek żeni się z Hanką i zaraz po tym ona zachodzi w ciążę, rodzi Mateusza, teraz Mateusz był u komunii, więc ma 8 lat, doliczyć rok na jego poczęcie i ciążę Hanki to minęło max 9 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×