Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jesienna aura

Potwierdzenie wpłaty pieniędzy na konto

Polecane posty

Powiedzcie mi proszę jak to jest.. jeśli ktoś prześle mi pieniądze za zakupiony przedmiot to wystarczy,ze prześle mi zeskanowany druczek polecenia przelewu i wtedy mogę mu wysłać coś zanim pieniążki trafią na moje konto. A co jeśli przelewa ze swojego konta,a nie wpłaca w banku? Co musi mi wtedy przesłać żeby było to wiarygodne.. ? Mam konto w banku ale nie ma tam opcji żeby przesłali mi smsem,że na moje konto wpłynęły pieniądze.. a nie będę przecież dzwonić i pytać czy wpłynęło np 30 zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkii
jesli przelewa ze swojego konta poprzez internet to moze ci wysłac poterdzenie przelewu na maila, nie musi go skanowac ma go na kompie a nie masz dostepu do konta przez internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossikkkk
Nalepiej, żebyś zrobił sobie internetowy dostęp do swojego konta w banku i będziesz sobie sam w domu sprawdzał co i kiedy wpłynęło. Jeśli jeszcze tego nie masz - możesz poprosić kupującego o przesłanie mailem skanu potwierdzenia nadania pieniędzy z pieczątką poczty/banku albo elektroniczne potwierdzenie wpłaty, które on może otrzymać przez neta, ze swojego banku, jeśli wpłacał przez net (chociaż jeśli trafisz na oszusta, to pewnie takie coś można podrobić :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć,ze jestem mężczyzną :classic_cool: Kurcze no właśnie nie mam dostępu przez internet. To było konto mojej mamy,a teraz upoważniła mnie do niego. I nie ma tam takiej ocji aby można załatwiać cokolwiek przez internet :( to co powinien mi przesłać ale coś takiego, czego nie da się podrobić w żaden sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druku przelewu
nie da sie podrobic bo jest na nim data. no pieczatka jest z banku czy poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skan druku da sie podrobic
bez problemiku, dlatego ja czekam az pieniazki wplyna na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×