Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anka. . .

Co kupujecie mężowi pod choinkę ?

Polecane posty

Gość hakjd;ak;dakfjda
długopis z kamerą pendrajwem aparatem i czyms tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 28
Do Autorki postu powyżej, gdzie można kupić taki długopis ? Jaka jest cena ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty...prezenty....
Ja robię tak.......... Już dawno polecono mi taką księgarnię: http://tnijurl.com/8b210a7c6a0c/ zamawiam tam prezenty dla wszystkich (np dla męża kryminały i fantasy), dla innych bliskich zawsze też tu znajdę coś fajnego, a dzieci zawsze są zadowolone..........Stale nowości........Całe zamówienie przychodzi w jednej paczce...........terminowo i sprawnie, dla Teściów coś wyszperam w albumach.....wszędzie ogromny wybór.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Coralicka
Masz już jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemamcokupic
Rozpieszczam moich facetów cały rok. Zawsze jak jestem na mieście coś mi wpadnie w oko dla jednego lub drugiego. Przychodzą święta i nie mam co im kupić buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuikkkkkkkk
Oj to z WyjatkowyPrezent.pl jest jeszcze coś fajnego a mianowicie Przejazd Formułą 3. To jest wielka gratka dla fanów Kubicy i Formuły. Mysle ze spokojnei bedzie to wielkie zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeskoska
No własnie i bardzo dobrze zrobiłaś, bo maja bardzo duzo prezentów, wybór jest chyba najwiekszy na rynku. Szczerze polecam na prezent gwiazdkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_123
Witam, mam pytanie co można kupić chłopakowi po choinkę? Widziałam ostatnio zegarki AZZARO w katalogu, ale nie wiem co o tym myśleć....wie ktoś coś wiecej na ich temat?? gdzie można je kupić i czy warto?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicjowa23
Mój to już ma chyba wszystko jednak odkryłam ze teraz najbardziej brakuje mu maszynki do golenia i własnie postanowiłam kupic mu na gwiazdkę maszynkę Braun Cruzer. I licze na to ze bedzie to trafiony prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małapszczola
Odpowiednim prezentem bedzie też wykupienie masażu relaksacyjnego w jakimś salonie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu nic nie kupuje odkąd podpadl. Niby jest dobrze ale jak sobie przypomne co zrobil to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannieczkowska
No tak, ale jeszcze pewnie bedziesz miala okazje sprezentować coś fajnego swojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dostał gry na konsolę, więc nic więcej nie chce mu się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu mężusiowi na zeszłoroczną gwiazdkę podarowałam ekspres do kawy(raty do dziś jeszcze płacę);-) na obecną nie mam pojęcia co wymyślić bo już wszystko ma w odrużąnieniu ode mnie bo ja nic od niego jeszcze nie dostałam prócz pierscionka na zaręczyny o który musiałam dłłłuuuugo jęczeć i dwoje dzieci, bo prezenty według mojego najukochańszego męża są pase, ale tym co sam dostanie nie pogardzi. I jak tu żyć z taką gadziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zestaw kluczy do samochodu jakies dobrej firmy? Jeszcze moze Dysk przenośny do laptopa? Jakies gry na PS4 ? Perfumy z wyzszej półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia wszystkie sporty ekstremalne, wspinaczki, skoki itd. Na urodziny kupiłam mu skok wahadłowy, na święta myślę o skoku ze spadochronem, albo o locie balonem (sama chciałabym taki prezent) :P wcześniej kupowałam gadżety, ciuchy, ale to bez sensu .. szybko się o takich materialnych rzeczach zapomina. No i nie ukrywam, że miło mi, jak chwali się kolegom z pracy, że żona robi mu takie z******te prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio na tvnie oglądałam ugotowanych i tam był odcinek, w którym uczestnicy latali na flyboardzie, świetna sprawa, teraz też zastanawiam się nad jakimś "ekstremalnym" prezentem dla męża ;) gdzie szukać takich prezentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o szkicu żaglowca na wzburzonym morzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknie slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanamycha
ja kupuję sweter z gruchą z kultowego filmu chłopaki nie płaczą, znalazłam idealny na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwiiaa
Słuchaj a może jakaś dobra książka o motoryzacji albo o jakimś jego hobby? Zajrzyj na stronkę bookmaster może coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka946
Ja już kupiłam nam obojgu podwójny masaż w Samui Spa w Warszawie ;) Spędzimy czas razem na lenistwie, relaksie i będzie po prostu cudownie! Byłam tam już kilka razy, mają fajne masazystki i bardzo przyzwoite ceny. Na takim prezencie do tego skorzystamy oboje, więc już w ogóle żyć nie umierać ;D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż w pracy bardzo dużo rozmawia przez telefon, więc kupiłam mu odpromiennik na telefon Creatos. Chcę żeby czuł się lepiej, a teraz często wraca do domu z ogromnym bólem głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku kolejny kłopot co tu kupić pod choinke dla męza...a co myślicie o alkomacie? to będzie fajny prezent? widziałam taki alkom at Alcontrol z Xblitz, ma dobre opinie w necie i nad nim myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mąż wszystko ma to można kupić etui na koszulę - Packshi (wpiszcie w google to będzie wiadomo o co chodzi). Dokładnie dla kogoś co wszystko ma, bo tego pewnie jeszcze nie ma i będzie zachwycony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×