Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limfa12

firma o złej opinii - warto iść na rozmowę?

Polecane posty

Gość limfa12

mam taki dylemat: czy iść na rozmowę do firmy, która ma bardzo złe opinie wśród jej pracowników? otóż kilka dni temu na jednym z portali znalazłam ogłoszenie i wysłałam cv. po dwóch dniach zadzwonili do mnie (szybko, no nie?) i zostałam poinformowana o godzinie i miejscu rozmowy (nawet się mnie nie zapytali czy mi ten termin pasuje. to też trochę dziwne?) ten telefon tak mnie zaskoczył, że zaczęłam szukać opinii w necie na temat pracy w tej firmie i znalazłam kilkanaście negatywnych. dodam, że ani jednej pozytywnej nie było... i teraz nie wiem czy iść na rozmowę do firmy, w której tak źle się pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...smutno...
to zależy na jakie stanowisko;) nie zawsze co mówią to prawda. Ale zazwyczaj tak jest ze jak 10 osób Ci powie że wyglądasz na chorą to lepiej się połóż do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
stanowisko mi odpowiada, bo szukam pracy właśnie w tym kierunku. ale zastanawiam się czy nie stracę czasu na tę rozmowę (+koszty dojazdu) skoro wszystkie opinie o tej firmie są negatywne (niskie zarobki, brak premii, niepłatne nadgodziny itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...smutno...
ja bym się nie fatygowała. DARMOWE(!!!) nadgodziny mówią same za siebie. Pozatym jak ciagle szukają pracowników to znaczy że albo sami zwalniają albo pracownicy im uciekają-wierzę w to drugie raczej. Nie warto czasu, pieniędzy ani angażowania sie marnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu lalala
czyżby praca w hurtowni owoców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to za firma ?????
Przecież cię nie skojarzą . Prawdopodobnie rekrutują hurtowo , i może to być np. MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
to praca umysłowa, a firma dość mała - zatrudnia 50 pracowników w 3 filiach. zastanawiają mnie te złe opinie... a z ich ogłoszeniem spotkałam się po raz pierwszy, a lustruję wiele portali od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×