Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaaaalinkass

meble w kuchi połysk czy mat, ktoś ma doświadczenie?proszę o pomoc

Polecane posty

Gość aaaaalinkass

muszę się zdecydować na meble w ciągu kilku dni. Już wiem że chce białe tylko nie wiem czy wybrać matowe czy z połyskiem... Boję się że te z połyskiem bardzo się brudzą, ale chyba ładniej wyglądają.. proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enaopala
mat połysk musi lśnić cały czas więc jak korzystasz z kuchni to niepraktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinkass
Czy ktoś może ma kucnie w połysku i jest zadowolony? bo na razie jest 2:0 dla matu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinkass
dzięki za opinie czekam na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zrobiła błysk i ja ucząc się na Jej błędach wybrałam mat w swoim mieszkaniu ale Ona miała ciemną kuchnię i to jest dla mnie katastrofa, bo każdy paluch widać. A ja jestem pedantką, więc latałabym ze ścierą ;) może z jasną nie będzie takiej tragedii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam wczesniej jakies
u nas tez sa ciemne szafki i blysk - kompletna klapa bo widac kazdy slad palca, nawet po umyciu zostaje, juz nie mowiac o moim dziecku ktore "poznaje" kuchnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oipoipoirpo
Ja nie wiem jak ktos moze wolic czyscic wiecej... Ja mam akurat kuchenke w tym swietnie wygladjacym w katalogach kolorze- Inox, mmasakra. Zawsze pelna tlustych sladdow lap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinkass
dzięki za wypowiedzi Właśnie wiem że na ciemnym błysku jest tragedia więc na pewno biorę białą kuchnię albo coś blisko białego. I tak właśnie myślę co się łatwiej sprząta jak już się pobrudzi... mat czy połysk. ja ciągle gadam o tym brudzie, ale nie mam talentu do sprzątania więc ciągle o tym myślę. Może ktoś jeszcze ma jasną kuchnię w połysku albo macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinkass
o jakość mebli się akurat nie martwię, bo wybrałam dobrą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza studentka
połysk! na macie bardzej widać kurz. ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adssdsdas
mat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
moja Mama ma połysk ja do swojej kuchni wzięłam mat i polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinkass
no to teraz już nie wiem połowa osób na mat połowa na połysk. Ale skoro podobnie się brudzi to chyba muszę pojechać i zobaczyć jak to wygląda. Tylko kucnie w połysku widziałam, a takie wystawione w salonie jasne maty ciężko spotkać. Jeszcze nie widziałam nigdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASNY MAT na ciemnym widać każdą kropelkę,nawet kropelka wody jak wyschnie to na ciemnym połysku widać jako plamkę jasną, trzeba wtedy taki specjalny specyfik i polerować , na błyszczących ciemniejszych blatach też wiadć od razu każdy okruszek, resztkę, zatarcie szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lakier ecru mat - jestem bardzo zadowolona. Ninawidzę jak sa odciski palców, a koleżanka ma śliczny czerwony połysk i musi ciągle przecierać. Ja na swoim jasnym macie nic nie widzę, przecieram raz na dwa tygodnie całość i na bieząco jak coś chlapnie - nie ma trwałych zabrudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adssdsdas
ja mam mat jasny na wymiar robione ,przeciez nie musisz kupic gotowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
autorko jeśli nie masz dzieci i uwielbiasz spędzać czas ciągle polerując meble to kup połysk a jak wolisz relaks to wybierz mat, bo z nim jest mniej zachodu i jak ktoś wyżej napisał wystarczy przetrzeć wszytsko dwa razy w tyg i jest czysto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
nie wierzysz do sama zobacz pamiętaj tylko żeby patrzeć pod światło i ze światłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinkass
nie widzę co w tym wiejskiego sprawdzić jak brudzą się meble i dotknąć je palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
chyba ładniejszy połysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o to że dotkniesz palcami i się wszystkiego dowiesz kuchnię się użytkuje, tu chlapnie woda, tam dotkniesz ręką ubrudzoną mąką, tam spadną obierki , skapnie mleko, po kilku dniach widać co sie dzieje z frontami, jak sie brudzą co się dowiesz jak dotkniesz w sklepie palcami ? zresztą na takie tarcie i macanie mocne wyposażenia pewnie nie pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
chyba po to się idzie do sklepu żeby popatrzeć dotknąć i pomacać... Więc idź śmiało. Tak naprawdę zależy co ci się bardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa8aa
chyba połysk ładniejszy, ale nie wiem jak się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffraniaaaa
hmmmmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% polysk , wiem o czym mowie handluje towarem mam wlasne studio .... tylko na jakosci nie wolno oszczedzac lepiej wydac 2-3 tys wiecej potem masz 20 lat spokoju.. - kuchnie-domicil.pl pozdro 🖐️ (nie zalezy mi na sprzedazy, jezeli masz pytania pisz..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialem dodoac ..... paluchy po macaniu powstaja na kazdej powierzchni tyle za na jasnych nie widac a na ciemnych odrazu wiec moze ........dlatego polecam jasny polysk ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×