Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kittyy666

Wypadające włosy i brak okresu po luteinie

Polecane posty

Czesć. Mam 15 lat i od tego lata wypadają mi strasznie włosy, ale przez ostatnie 3 miesiące włosy lecą mi garściami ! Jak myję głowe to wylatuje mi okropnie dużo włosów, a najgorsze jest to że one się nie łamią tylko wypadają z cebulkami .... Boje się że niedługo zostane łysa ! Robiłam testy na hormony , na cukier , żelazo i tarczyce i mam wszystko w normie. Byłam u dermatologa i powiedział że tak już jest i przepisał mi cynk. Zjadłam połowe opakowania i nie widziałam żadnego efektu. Już wcześniej zażywałam skrzypowite. Myślałam że to może być przyczyna złego szamponu więc używałam specjalnego szamponu do zniszczonych włosów , później dla dzieci jonhons baby , a obecnie używam vichy derecos. Mam również problemy z okresem, ponieważ od 1,5 roku nie dostałam miesiączki, a pierwszą miesiączke dostałam 2 lata temu. Najgorsze jest to że włosy rosną mi okropnie wolno. Za każdym razem jak widze jakiegoś włosa to dostaje szału. Nie mogę sie nawet skupic na nauce , bo jak nachylam sie nad książką to widze na niej moje włosy i chce mi się tylko płakać. Zauważyłam też że mam o połowe mniej włosów na głowie. Przez ostatni miesiąc zażywałam luteine 50 po 1 tabletce dziennie przez 10 dni i nie dostałam okresu, wiec ginekolog powiedzial ze mam zrobic jeszcze jedna kuracje i brac 2 tabletki przez 10 dni i po odstawieniu tabletek powinien pojawić się okres do 10 dni. Jest już 8 dzień i nie dostałam jeszcze okresu. Nic a nic sie nie dzieje. Mimo tego używam obecnie odżywke do włosów libiotica biowax 2 razy w tygodniu i zero poprawy jem także 3 razy dziennie tabletki PANtOWINGAR , narazie zjadlam 45 tabletek... Nic innego nie robie tylko siedzę i czytam w internecie o włosach itd. i na razie nic nie pomogło ... Co prawda odchudzałam się trochę wczesniej i schudlam 5 kg , ale teraz jem jak za dwóch.Miałam też dużo stresu , ponieważ były egzaminy , poźniej przeprowadzca itd.. no ale to troche dziwne bo nie stresuje sie 1,5 roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×