Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co potem??

Co z dzieckiem po macierzyńskim?

Polecane posty

Gość co potem??

Witam w marcu kończy mi się macierzyński i myślę nad powrotem do pracy i tu zaczyna się problem co zrobić z dzieckiem myślę nad żłobkiem ale tamie maleństwo troszkę się boję a na opiekunkę mnie nie stać bo zarabiam 1200zł z pierwszą córką siedziałam dwa lata potem poszła do żłobka. Moja mam pracuje więc odpada tata zmarł mi we wrześniu:( a mój mąż nie ma żadnej rodziny jest z domu dziecka i już sama nie wiem. Czy któraś oddała tak malutkie dziecko do żłobka czyli ok 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj komuś
co za głupie pytanie. Nie myślałaś o tym jak zachodziłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co potem??
no jasne że myślałam ale nie wytrzymam w domu trzech lat aż pójdzie do przedszkola ja chcę już do pracy!!!!! z pierwszym dzieckiem było łatwiej a teraz wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj komuś
No to oddaj do żłobka, przecież tam takie małe dzieci dają też. Bez sensu wydawać całą wypłatę na opiekunkę. Inna sprawa, że jak oddasz do żłobka, to non stop będziesz brała zwolnienia - znajomi dali małe dziecko do żłobka i co chwila jedno z nich na zwolnieniu na dziecko. Więc rozważ jak to wpłynie na twoje relacje z szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co potem??
na szczęście w pracy są tolerancyjni ale też pewnie do czasu bo tata miał mi pomagać na zmianę z mamą ale niestety tak się stało i tata zmarł na ciężką chorobę która go rozłożyła w ciągu tylko pięciu m-c myślałam że może ma ktoś doświadczenie jak się oddaje tak malutkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbhkj
tak z ciekawosci, ile kosztuje zlobek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co potem??
u mnie ok 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuup
uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mama posłała do żłobka jak miałam 3miesiące, byłam najmniejszym dzieckiem i jednocześnie ulubienicą (tak mówi mama). Serce się jej kroiło jak mnie tam zostawiała taką malutką, ale nie miała innego wyboru, musiała pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×