Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jajo1233

Mikołajki klasowe- prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Witam, pomóżcie mi w wyborze prezentu na mikołajki klasowe dla dziewczyny. Jestem chłopakiem i kompletnie nie wiem co kupić. Ma 16 lat, nie wiem czym się interesuje(to dopiero 1 klasa liceum, więc nie zdążyłem się ze wszystkimi zapoznać). Prezent ma kosztować około 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewwrewrr
moze jakis zestaw kosmetykow? albo np blyszczyk , mascara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delit z tym linkiem
jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewwrewrr
tym bardziej ze teraz duzy wybor zestawow kosmetykow przed swietami, do 20/30zl cos kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nad tym myślałem, ale się boje że może pomyśleć że coś ''sugeruje''. Czekam na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
w sprawie kosmetyku poradź się siostry, mamy, kuzynki... pani w sklepie. o jes dobry prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołcha nr 5
ale że co sugerujesz? że jest brzydka i powinna się malować? :D hahaha kup jej kolczyki w rossamnie, BijouBricośtam lub innym takim, do 20 zł się zmieścisz. Obczaj jaki ma styl,aprzedewszystkimczyma przekute uczy :D a jeśli ma to jakie nosi małe, na sztyfty, duże wiszące , w stylu arabskim itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_kocica
Kolczyki lub ładny wisiorek będą najlepsze. jeśli nie nosi biżuterii to ładny brelok do kluczy, figurka z porcelany. Ja np.chciałabym dostać słonika. Każdy ucieszy się z takich prezentów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Kolego, sama jeszcze nie dawno miałam 16 lat i pamiętam, że uwielbiałam kolczyki i błyskotki. Za 20 zł spokojnie możesz kupic małe delikatne srebrne kolczyki, które na pewno jej się spodobają. Jeśli mimo wszystko miałbyś problemy, to wystarczy wejśc na: www.kupujemy.pl lub www.promoceny.pl. Zachęcam do rozważnych decyzji i życzę powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś błyskotyki powinny jej się spodobać :-) Tylko zobacz najpierw, czy w ogóle nosi kolczyki, łańcuszki i tym podobne. Bo może ma uczulenie na srebro i będzie wtopa :D Z kosmetykami, możesz nie trafić w jej kolor, albo markę i się obrazi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×