Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka Z

były się obudził

Polecane posty

Gość Aśka Z

Witam.jestem tu 1=wszy raz.Mam takie pytanie związane z moją sytuacja a wiec...Parę lat temu zaszłam w ciąże z moim (dziś) ex po kilku miesiącach związku.Gdy mu o tym powiedziałam wyparł się wszystkiego.Olałam go i sama wychowywałam córkę(brak nazwiska ojca,nie żądałam alimentów itd)Będąc w ciąży(2-3mies) dowiedziałam się,ze on ma żonę(podobno byli w separacji lecz on i jego rodzina ukrywali to przede mną)i 3 dzieci na które tez nie płaci-BO JEST NIE SCIĄGALNY! Az tu nagle po 9! latach bydlak chce mi zalożyc sprawę o obczernianie,że wpieram mu dziecko!!!Mówi,ze jak"wyjdzie",że jego to chce PRAW,kasę z funduszu dostane i bedzie mi utrudniał na każdym kroku w decydowaniu o dziecku!!!.Nie chcę mieć z nim nic wspólnego.Sam fakt,że dupek nagle coś kombinuje jest co najmniej dziwny.Śmie twierdzić,że nie wiedział o ciąży(ale przecież się wyparł-przy świadkach!), i wymyśla nie stworzone rzeczy.Co on może uzyskać w sądzie?Czy jeżeli dojdzie do sprawy i będzie chciał "SWOICH PRAW" to ja mogę(i jakie mam szanse) wnieść odebranie mu tych praw?Czy po 9 latach ma prawo do "zapisania"się do grona tatusiów utrudniających życie" na złość,żewpadli? Dodam jeszcze,że tylko raz widział córkę i jak stwierdził"ale paskudna-napewno nie moja.pewnie z kimś sie pusciłaś albo czyjeś bawisz".Na wszystko co tu napisałam mam świadków i dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kobiety, puszczają się na lewo i prawo z byle kim, a potem są takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Z
to był mój pierwszy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego jak i tak byle jaki
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Z
fakt.może trza było:) się puszczać i testowac częściej każdego który się napatoczył co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty tęsknisz za byłym
rozważasz 2 możliwości 1. pierrdolić się z jednym chodzącym żywym gównem 2. pierrdolić się z kilkoma chodzącymi żywymi gównami. Dlaczego w twojej pustej głowie nie ma/było miejsca na odpowiedzialnych facetów? Aaaach, bo oni przecież są niefajni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój nie piszcie
bzdur moim zdaniem on nie ma dużych szans zbierz wszystkich możliwych świadków, przy których wypierał sie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja staję za taką laską
wypierał nie wypierał, jak badania potwierdzą jego ojcostwo to nic z tym się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ma rację
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Z
do tych co osądzaja-to z waszych podatków dostane kasę z funduszu:) a ten burak będzie scigany przezkomornika dopuki bedę mogła także śmieszni jesteście:) szkoda mojego czasu na wdawanie się z Wami w potyczki słowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Z
idę stąd bo się pod kioskiem zebrało paru meneli i pijaków, muszę wypróbować kolejnych kandydatów na męża. Znikam, papa, wszystko niżej pod moim nickiem to będzie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgmn ch
na ustalenie ojcostwa jest 6 miesiecy po urodzeniu. po 9 latach zaden sad nie rozpatrzy jego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Z
...mmmm...no to jak on mi założy tę sprawę o obczernianie to jak ja mam udowodnić,że go nie obczerniam a co za tym idzie,że on jest ojcem biologicznym?Pewnie przez badania DNA(żeby udowodnić,że to moja jest racja) ale wtedy kto za nie zapłaci?I kto nakaże wykonanie takich badań?(skoro sąd się za to nie weżmie) Chyba,że to dwie oddzielne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgmn ch
sad nie nakaze badan DNA, bo minal okres ustalenia ojcostwa. jezeli w papierach nie jest ojcem i masz swiadkow na to, ze nie chcial uznac dziecka itd to wezwij swiadkow na sprawe i na tym powinno sie zakonczyc. raczej nie dostanie zadnych praw do dziecka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Z
dzięki bgnm ch za odp.Zamykam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgmn ch
najlepiej wybierz sie jeszcze po porade do prawniak zaplacisz 100zl i bedziesz wszystko wiedziala. po tylu latach marne szanse sa ojca twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyka, kobieta potrzebuje rady i pomocy a zamiast tego czyta same wyzwiska współczucia tej sytuacji, moim skromnym zdaniem on nie ma szans na utrudnianie ci życia, po 9 latach to on sobie może, masz świadków, że się wyparł to musiałabyś chyba poprosić ich do zeznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×