Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Palemka78

Proszę o pomoc ! Już nie wytrzymuje z nią .

Polecane posty

Gość Palemka78

Sprawa jest taka - mam okropną matkę ,nie mogę już z nią wytrzymać, na prawdę nie mam na to siły . Wiecznie mnie poniża , obraża , wprowadziła tu swojego faceta- Franka do naszego domu , ja go w ogóle nie znam , nawet mi nie powiedziała że ktoś będzie tu mieszkał. Niestety w związku z jego obecnością tutaj bardzo bardzo się krepuje. Powiedziała mi że ją nie obchodze i nie przyznaje się do mnie , mam prawie 18 lat ( cóż , brakuje kilka miesięcy) i muszę ją błagać żeby poszła do mnie na wywiadówkę do szkoły gdyż musi. Wyzywa mnie , traktuje wiecznie jak śmiecia , nie daje mi na nic pieniędzy , nie mam ciągle na swoje wydatki , na ubrania , na nic ! A ona kupuje sobie co chce. Mam chłopaka który mieszka ok 100 km ode mnie , mam wielkie trudności w spotykaniu się z nim , tzn nie może do mnie przychodzić i jak jest już u mnie to włóczymy sie po sklepach albo po kawiarniach nawet w minusowych temperaturach ( widzimy sie kilka godzin na cały tydzień ) , ja moge u niego spać lecz moja matka grozi mi ciągle że gdy to zrobie wezwie policję i się boje tego . Wymyśla sobie niestworzone historie o mnie , kłóci się ze mną o to że np zostawiłam brudny nóż... Nie śpie po nocach , płacze , nienawidze tego domu i jestem wykończona ... nie wiem co mam robić . Chce bardzo sie wynieść stąd... Albo po prostu spotykać się normalnie ze swoim chłopakiem , mieć pieniądze na swoje wydatki i spokój .Myślałam żeby jej nie słuchać i do niego jechać ale nie wiem co jej odbije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×