Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asDredOrMind

Kocham siostrę mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość asDredOrMind

Któregoś dnia kumpel przedstawił mi swoją koleżankę i tak to się wszystko zaczęło.Spędzaliśmy dużo czasu z sobą do momentu aż Ona mi powiedziała że chciałaby ze mną coś więcej niż tylko zwykła znajomość.Zgodziłem się i staliśmy się oficjalnie parką.I żyję z tą dziewczyną do dnia dzisiejszego mimo że jest między nami źle bo nie pasujemy do siebie w dodatku ja mocno bujnąłem się w jej młodszej siostrze :( Jej siostra to ideał dla mnie pod każdym względem, uroda,charakter i podobne zainteresowania po prostu ideał.Nie ma chłopaka i nie rozgląda się za innymi, miała paru gości ale to były zwykłe przelotne romanse.Mnie traktuje jak zwykłego przyszłego szwagra i na tym się nasze relacje kończą.Wpadłem jak śliwka w kompot bo jestem w związku chyba z litości i przyzwyczajenia a dziewczynę którą kocham i wielbię nigdy nie będzie mi dane pocałować,przytulić.To jest tak ciężkie i bolesne że żyć mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chory Mózg
patowa sytuacja, bo nawet jak zostawisz obecną dziewczynę to nie będziesz mógł być z jej siostrą. Chyba, że chcesz rozwalić ich rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurion*
no to lipa facet trzeba będzie pogadać ze swoją obecną - być może "o przyszłej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasz ją w usta
czy w odbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się bracie wpakowałeś
i co zamiwrzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam taki przypadek. niezłe zrycie, ciężko cokolwiek doradzić, bo tak źle, tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurion*
trzeba to wyjaśnić skoro autor i jego obecna nie pasują ze sobą zupełnie , to po co męczyć się i dławić latami - to nic nie da - lepiej wtedy wrzucić sobie na luz i próbować czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asDredOrMind
Nie wiem ale już chyba pogodziłem się z tym że nigdy nie będę z siostrą mojej dziewczyny.Chyba zerwę z obecną bo już nic do niej nie czuję ale nie powiem jej że kocham jej siostrę bo zniszczyłbym ich rodzinę która i tak nie wygląda najlepiej.Myślę że będę musiał wyjechać z tego kraju i gdzieś się zaszyć na jakiś czas żeby odżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystko stracone
piszesz, że jest między Wami żle, to może Twoja obecna dziewczyna też ma dość takiego chodzenia. Spróbuj z nią o tym porozmawiać, ale narazie nie wspominaj o tym, że kochasz jej siostrę, bo od razu sprowokujesz kontratak. Jak zerwiecie i wszyscy będą zadowoleni to wtedy próbuj. A jak ta siostra nic do Ciebie nie poczuje, to wtedy sytuację będziesz całkowicie wyjaśnioną, bo musisz przewidywać, że tylko Twoje zakochanie to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×