Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna^^

Praca dla 16 latki

Polecane posty

Gość Martyna^^

Mam 16 lat i szukam pracy w katowicach proszę pisać jeśli macie jakieś propozycje,lecz żeby ta praca nie była karkołomna (np.roznoszenie ulotek).Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
zostaw jakiegoś maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna^^
To,że mało się na tym zarabia i trzeba stać nawet w zimnie i prosić żeby ktoś od ciebie wziął ulotkę to tak w przenośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna^^
mój e-mail martynasisi@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xccxz
Galerianka??? moja kuzynka tylko dwa razy poszła na to, ale zrezygnnowała dobrowolnie, chodź oferty sypały sie jak deszcz z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja droga 16 latko
Jeśli nie posiadając żadnego doświadczenia zawodowego, wykształcenia ani innych specjalnych predyspozycji, nazywasz pracę polegającą na staniu w miejscu z wyprostowaną ręką z ulotkami w kierunku przechodniów mianem "karkołomnej", to nie wiem jaka praca ciebie może zainteresować. Może powinnaś pomyśleć o prostytucji... aczkolwiek w tym fachu też trzeba się "natrudzić" w postaci zdjęcia spodni i wystawienia tyłka... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiej pracy oczekujesz, skoro rozdawanie ulotek nie jest dla ciebie? możesz pracować jako hostessa na promocjach albo przy wykładaniu towaru w marketach. ale pewnie zaraz napiszesz, że nie będziesz stała kilkanaście godzin w jednym miejscu i reklamowała jakiś produkt lub nosiła ciężkie produkty bo to "karkołomne". tak przy okazji to proponuję zainwestować w słownik i poznać znaczenie słów, których się używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna^^
no way!!! o prostytucji nawet nie myślę,ale rozdawanie ulotek uważam za zajęcie za karkołomne i to jest moja opinia,a jeżeli ty uważasz inaczej to okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież podałam ci dwie inne możliwości zarobkowania, ale widzę, że one też nie pasują? to może napisz co byś chciała robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warcinka
zastanów się faktycznie nad hostessą... zalety: relatywnie duże pieniądze (nawet do 15 złotych/godzinę), pracujesz zazwyczaj w pomieszczeniach, masz kontakt z klientem... o wadach (sprzedaży w ogóle, nie tylko hostingu) możesz sobie poczytać tutaj http://interia360.pl/artykul/zawod-ktory-budzi-kontrowersje,41173 tam masz opisane, co w pracy tego typu jest naprawdę niemiłe... decyzja należy do Ciebie, ale według mnie to i tak najlepsza możliwa opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna^^
Myślę nad hostessą i jak na razie szukam właśnie tej pracy tylko wiadomo aby zarobić dużo a ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym żeby zarabiać 15 zł/godz. max.8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfocytek15
8zł/h to bardzo dobra stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecio1920
heh ja zarabiam na ulotkach w mysłowicach 1400zł na miesiąc i nie narzekam ale pracuje po 9godz. dziennie bez niedziel . i dodam ze mam 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somesta
Spróbuj w mc donalds jak czytałem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,1549 biora czasem 16 latków za zgodą rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×