Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość złaona19

Powrót do byłego, jak go odzyskać. Przebudzenie

Polecane posty

Gość złaona19

Mniej więcej 1,5 roku temu zerwałam ze swoim chłopakiem. Rozstaliśmy się w pokoju, nasz związek trwał również 1,5 roku. Chciałam być wolna, szaleć i bawić się. Przez ten czas spotykałam się z wieloma, ale do żadnego nie mogłam się przywiązać ani poczuć czegoś więcej. Już wcześniej wiedziałam, że moja decyzja była zła, ale chyba z poczucia dumy nie mogłam się przyznać do błędu. Przez ten rok bardzo dużo imprezowałam,piłam, poznawałam nowych ludzi... Popełniłam również tysiące błędów oraz robiłam rzeczy, z których nie jestem dumna i się ich wstydzę. Tryb mojego życia zmienił się diametralnie...On chciał do mnie wrócić... Pisał, przychodził w miejsca gdzie mógł mnie spotkać, pytał się znajomych co u mnie, martwiło go i dręczyło moje ciągłe imprezowanie. Ja ,gdy tylko miałam okazję byłam dla niego wredna, w każdym kontakcie starałam się mu dogryźć... Ciężko mi powiedzieć dlaczego tak było... Z perspektywy czasu jest mi przykro, że się tak zachowywałam i widzę swoją głupotę.Przez czas względnej samotności zrozumiałam swój błąd oraz błędne koło trybu życia jaki prowadziłam w ostatnim czasie. Obecnie uspokoiłam się,kontroluje swoje życie oraz nie tworzę sytuacji, w których bym nie chciała być ponownie. Bardzo chciałabym go przeprosić oraz wrócić do niego i spróbować jeszcze raz, boję się tylko, że jest już za późno... Żałuję, że dopiero po takim czasie 'obudziłam' się. Jestem z nim umówiona, chcę poważnie z nim porozmawiać... Jak to zrobić najlepiej? Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×