Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfffff

Dziwna sprawa dotycząca prezentów gwiazdkowych, jak rozwiązac??;/

Polecane posty

Gość asdfffff

Otóz zawsze w mojej rodzinie było tak, ze kazdy kazdemu kupował prezent pod choinke, nawet gdy byłam mala to zbierałam kieszonkowe, aby kazdemu cos sprawic.. Poprostu nam to sprawia przyjemnosc. Teraz jestem w ciazy z moim narzeczonym, mieszkamy u moich rodziców i zabieramy sie za kupno prezentów. U nich w domu nigdy sobie nic nie dawali i zauwazylam w zeszlym roku, ze choinki nie ubieraja, a podczas kolacji ich tata oglada boks :/ Nie mamy za duzo pieniazków, aby na to przeznaczyc i w ogole nie brałam pod uwage rodziców mojego faceta, a on dzis wyjechał z pretensją, ze skoro moim kupujemy to czemu jemu rodzicom mamy nic nie dawac itd. Mówie mu, ze my nawet na zyczenia nie mozemy liczyc i ogolnie maja nas gdzies w kazdą okazje to stwierdzil, ze skoro czekam na prezenty to jestem egoistką bo moze oni mogą nie miec pieniedzy (ich dochody 7tys, nasze 2,5 tys)...Jak z tego wybrnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susana amii
poprostu cos im kupcie, nie drogiego ale zawsze. wtedy i oni happy i twoj facet, a ty nie wychodzisz na sknere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfffff
Nie stać mnie na to, aby jakies drobnostki im w ogole kupic... a standardowo jak im cos damy to udadzą wieeelce zdziwionych, ze sie nie spodziewali a oni nic dla nas nie maja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susana amii
no skoro nie masz kasy to czego twoj facet oczekuje?? ze ukradniesz?? niech sam kupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesli w ogole nie macie pieniedzy zeby im kupic, to Twoj maz powinien o tym wiedziec? Najlepiej z nim przedyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfffff
tylko dlaczego oni nie czują potrzeby czegokolwiek dac?? my mamy takie rzeczy na glowie jak wozek, łozeczko, wigilia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ..
szefi oni mieszkaja u jej rodzicow. Nie kupuj nic tylko upieczcie ciasto jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×