Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatka@@

moj chłopak mnie olewa

Polecane posty

Gość beatka@@

nie wiem co robic moj chłopak mowi ze mnie kocha jak jest u mnie to wszystko jest ok spedzamy mile chwile ale jak jest u siebie to nie odzywa sie calymi dniami wychodzi z kolegami mowi ze nie przyjedzie bo nie ma jak.. najgorsze jest to ze jestem w 3 miesiacu ciazy mieslimy wziac slub i zamieszkac razem ale nie wiem co etraz bedzie nie wiem czy mam go zostawic czy czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawic to ty go moglas 4 mie
chy temu:o teraz siedz na cipie i czekaj idiotko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotararara
Bo jak jesteś w ciąży, to se rucha takie, co mogą, dlatego się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didaskaliaaaa
ja mam tak samo :o tyljmo ze w ciazy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotararara
To też go olej i znajdź se lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@
sram mordą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didaskaliaaaa
taa olej, latwo powiedziec :o mi tez tak kazdy gada na kazfym kroku. ale jak sie kogos bardzo kocha to nie jest tak hop siup.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotararara
To znajdź podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jakbym była na Twoim miejscu to bym sobie dała z nim spokój. Nie mówię,że powinien ciągle z tobą siedzieć i dzwonić. No...ale jak piszesz on się tobą nie interesuje tylko swoimi kolegami. Według mnie żaden z niego materiał na głowę rodziny i męża;) Rodzice ci pomogą, on bedzie płacił alimenty i jakoś się wszystko ułoży. Nie myśl sobie,że po ślubie to bedzie sielanka a on się zmieni. Uciekaj od niego dokąd pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@
no wlasnie to nie jest takie prsote jak sie ludziom wydaje nie moge zapomniec tych 4 lat razem bylo super az do teraz.. przestraszyl sie nie dorosl do tego nie wiem sama.. mamy po 19 lat i nasza sytuacja nie jest taka prosta.. wiem ze nidgy nie robil tego z kims innym.. chciala bym go umiec zostawic ale nie moge bo w sercu go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@
jest ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotararara
To nie trać więcej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×