Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 345435345345345345

JA PRAWICZEK ONA NIE DZIEWICA.JAK SIĘ NIE SKOMPROMITOWAĆ????

Polecane posty

Gość 345435345345345345

Mam dziewczynę od dłuższego czasu wiem ,że niedługo bedziemy się kochać.I tu moje pytanie jestem prawczkiem a ona nie jest dziewicą boję się ,że ona się zawiedzie,nie będzie jej wystarczająco przyjemnie ,ponieważ jak każdy wie dośwadczenie zdobywa się w praktyce a ja takiej nie posiadam.Co mam zrobić?Proszę tylko o poważne wskazówki. z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345435345345345345
help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345435345345345345
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum
Sluchaj:) jeśli ona jest z Toba bo jej zalezy na TOBIE a nie SEKSIE to problemu nie bedzie.. seks jest 100 razy lepszy z osoba która sie kocha ( choc moze technicznie nie jest idealny) niż nieziemski z osoba do której sie nic nie czuje ;) ona wie ze jestes prawiczkiem? myslisz ze ten zwiazek ma przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345435345345345345
ma wspaniałą przeszłość i mam nadzieje na świetlana przyszłość :) a to ,że jestem prawiczkiem to mój mały sekret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345435345345345345
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum
nie chce zapeszac ale ta swietlana przyszłość,jak to ująłeś, moze prysnac jak banka mydlana - nie dziewica napewno sie zorientuje ze nie masz doswiadczenia... ciezko doradzac,bo nie znam ani Ciebie a tym bardziej jej... ile jestescie ze soba? miała duzo partnerów? jaka ona jest na co dzien? bardziej powazna czy taka HULAJ DUSZA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum
jestes jeszcze czy mam uciekac ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345435345345345345
jesteśmy z ze soba 6 miesięcy a dziewczyna miała dotąd jednego partnera, jest raczej typem romantyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum
chyba lepiej byłoby szczerze pogadac :) skoro jej zależy ( gdyby tak nie było to olalaby Cię wczesnie) to nic na przeszkodzie nie stoi... moze inaczej sie przygotuje, nie rozczaruje(moze sie poczuc oszukana) ,ewentualnie pogadaj na jakims forum z doswiadczonymi facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przeceniasz ten seks. Przecież nie jest on najważniejszy, a poza tym należy sobie i tak dać trochę czasu, by nauczyć się swych ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 453907-089-09
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 453907-089-09
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 453907-089-09
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12342343253454565
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyszlo szydlo z worka- tylko jeden prawiczek na kafe potrafil sie przynac do tego dlaczego faceci wola dostac dziewice- zeby sie nie skompromitowac. On nawet mial odwage wziac sobie niedziewice wiedzac ze jest prawiczkiem! ps. powiedz dziewczynie ze jestes prawikiem bo i tak sie zorientuje. jak jej sie przyznasz to spojrzy na ciebie łąskawszym okiem gdyz jako niedoswiadczony nie masz wiekszych szans na to ze oceni cie jako super kochanka i nie stresuj sie tak bo ci z tego wszystkiego nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12342343253454565
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12342343253454565
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka21
eee ja tez tak mialam :), nie masz sie czego bac, zreszta btw mnie jakos nigdy nie zalezalo zeby byc pierwsza dla mojego chlopaka ale jak sie dowiedziqalam to zaczelo mnie to jeszcze bardziej podniecac :) , poza tym to slodkie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupkit
powiedz jej bo inaczej to ty się będziesz denerwował i albo ci nie stanie albo za szybko dojdziesz i tyle będzie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max bbb
moge sie załozyc, ze nawet jak i wezmiecie ślub to i tak ja poźniej zdradzisz ;) mowi Ci to stary wyjadacz : jesli masz niedziewicę to w*****aj sie przed ślubem bo ZAWSZE BEDZIESZ ZALOWAC ZE ONA TO ROBILA A TY NIE ;) Faceci lubią mieć zony na wylączność, czysta , nieskazitelna a nie po przejściach, traktuja je jak swoje samochody, maja byc bezywpadkowe i jak najnowsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jej o tym nie mów:) chodź znam przypadki że dziewczyny lubią jak ich chłopacy to nietykane wczesniej dziewice - czują sie wyróżnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×