Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i po co mi kochanka

Wyznanie mojej kochanki mną wstrząsnęło

Polecane posty

Gość i po co mi kochanka

Chciałam się trochę po mizdrzyć i wołam ją do siebie, ale ona nie chciała więc jej mówię, że zaraz wróci moja żona i już nie będzie jak. Wtedy spokojnie powiedziała, że jest wolną i niezależną osobą i nikomu nie musi się podporządkowywać. I dobry humor szlag trafił na resztę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
no chyba po to jest kochanka nie? zeby robic to wtedy kiedy obie strony maja ochote a nie bo wypada czy tzreba... (zreszta w zwiazkach tez tak powinno byc...) nie jest od ciebie w zaden sposob zalezna wiec nie stzrelaj focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiss
hehe ma racje, piona dla niej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co mi kochanka
No w sumie nie mogę jej w żaden sposób ograniczać, ale tą mną strasznie wstrząsneło. Mam okropny dół i wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananan
Kolejny debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
oj, poweinienes miec wyrzuty sumienia, nie am nic gorszego jak dostac kosza od kochanki podobno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananan
hehe no tak.Dostać od żony kosza można tak? ALE OD kochanki już nie? To widać jak faceci traktują kochanki. TYlko do łózka, on chce, ona musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df;jowaifjwegf
Twoja kochanka zachowała się tak jak ja powinnam 7 lat temu, przynajmniej zachowa twarz...a Ty juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debillek
" i po co mi kochanka Chciałam się trochę po mizdrzyć i wołam ją do siebie,".... zal,pl a wy na takie podpuchy odpowiadacie---CHCIALAM...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×