Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezwyklyfacet2010

Jest tu kto???

Polecane posty

nie wiem czy mnie będziesz chciał taką :) ale jak dasz dużo seksu to możemy się zamieniać. nasze drugie połówki będą do siebie pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verita, nie obiecuję, że będą to ilości hurtowe, ale dać słowo mogę, że dam z siebie tyle ile tylko będę mógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja służę pomocą :) potrafię docenić uroki kobiecego ciałka ;) ale najciekawsze elementy pozostawię wam:) sama mogę nawilżyć mniej interesujące elementy:) stopy, dłonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nawilżać! Nigdy! To tłusty krem ma być! Bo inaczej całościową depilację można sobie załatwić, a to boli! Wiem coś o tym! Niestety :( Do dziś drżę na samo wspomnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważam też, że wbrew twierdzeniom Veirty (jak to się w sumie odmienia?) dłonie i stopy nie są mało interesujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verita, przestań opowiadać takie bzdury! Jeśli naprawdę wyglądasz tak, ja ta pani z wczorajszego zdjęcia, to masz przepiękne ciało, bardzo, bardzo kobiece i pociągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! po ciążowe krągłości! biegam codziennie godzinę, godzinę kręcę hula hopem. a i tak wyglądam komicznie!! biust90 biodra 92 a talia 69. śmiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×