Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezwyklyfacet2010

Jest tu kto???

Polecane posty

Daj spokoj z tymi rozstepami, cwiczysz czyli starasz sie i dbasz o siebie. Bedziesz w tym konsekwentna a bedzie tylko lepiej co nie zmienia faktu ze teraz jest zajebiscie. Jako facet szczerze to mowie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kto mi tylko piersi z podłogi podniesie ;) na to ćwiczenia nie pomogą, to już się kwalifikuje do operacji. cudowni jesteście!!! naprawdę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprosimy:) Najpierw nasmarujemy olejkami w ramach kuracji antyrozstępowej(nie widziałam a piszesz, że wielkie!), masaże ujędrniające i zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych. W przerwie przymiarki fajnych ciuszków i znów w ramach manewrów zdejmowanie ich połączone z wysmuklającym tańcem na rurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borakta mogę zająć się cycuszkami? Chętnie je wymasuje i ugniotę a potem delikatnie wyssam sutki. Jeżeli verita pozwoli to possam też inne części jej ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssanie jak najbardziej polecane bo działa ujędrniająco jak stawianie baniek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezwyklyfacet2010 to będziesz miał dużo do ssania. uda, brzuch, piersi, pośladki i biodra. zacznij już teraz bo zamierzam ładnie w sylwestra wyglądać, to może mąż mnie gdzieś zaprosi wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka jasnę że zasmakują. Boratka, Vertika już zaczynam ssać wasze suteczki. Najpierw powili i delikatnie. Wodzę wokoło nich języczkiem, potem liże łapczywie językiem. Widzę wasze dłonie gładzące się po udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy się trójkąt?:) Żebyś miał lepszy obraz dodam. Szczupła, wysportowana sylwetka. Giętka od ćwiczeń wszelakich. Ciemne, długie włosy i tyłek jak marzenie(tak mówi mój Pan:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam szare oczy, czarne proste włosy do ramion a resztę to już znasz ;) a buzię ponoć nastolatki:) często mnie legitymują dowodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jakby mój facet kiedykolwiek się dowiedział co tu wypisuję to za włosy, na kolana i kara by mnie nie ominęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem biała:) jakbym się w śniegu położyła to by mnie nie było widać. nigdy się nie opalałam bo nie chcę mieć zmarszczek na starość :) meksykanin jak chcesz coś ciekawego poczytać i wesołego to poczytaj posta "bzyknąłem teściową" w głos się śmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giufiexzhjy
khkuiuhgcgdrhgvdf tata mama aguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lanie też bym dostała, ale nie pasem tylko penisem:) Uda mam zawsze rozgrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan widzisz co tu sie wyprawia? chwile cie nie bylo i patrz jaka rozpusta! zrob porzadek do cholery bo ja musze przyjac denata jednego. Wlasnie nam przywiezli, 26lat, wpadl idiota pod tramwaj, cos czuje ze nogi bede musial szyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostry ale masz cmentarny wygląd:) Cenię Cię za umysł i nie wyrzucę z naszego łoża piekielnych rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×