Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezwyklyfacet2010

Jest tu kto???

Polecane posty

Znajdź dobrą koleżankę to sobie razem pooglądacie różne części:) Spadam na parę chwil. Wrócę za niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konkurencji:):) a nie moge powiedziec,ale tak zajrzałam sobięę i Tu kółko mamy zabranie gdzie wiecej sniegu spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze nie rozumiecie:) ..siedzimy dotąd ,az zrozumiecie jest to szyfr ,i kto zgadnie :) , ... a Facet tutaj na wizji nic nie wiem nic nie powiem ,ale widziałam tam jeszcze jedna z kafeterianek tutaj działa tez tam pod tym samym nickiem co tutaj ale nie zagdałam ,gdyz iz ,mogła mnie rozszyfrować:) koniec transmisji nastepna za 5 minut))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nadal nie rozumiem co ma z tym wspólnego świętość prawdy, ale powiedzmy, że ok ;) Wracam do pracy, miłego dnia wszystkim :) Znikam na dni kilka zapewne, bo zadanie trudne mnie czeka że ho, ho! Verita, jeśli miałabyś czasem ochotę porozmawiać tak nieco ... mniej publicznie, to skrob @ na adres w profilu. Z resztą wszystkich się to tyczy :) Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co
veritas to prawda przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze Meksykanin ,ale...pisze szyfrem i niestety hhyyymmm aaaa zima przyszła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×