Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alizeee80

Slub tuż tuż a ja mam dylematy .... POmózcie

Polecane posty

Gość alizeee80

zaczyna sie robic straszny tłok ... za duzo roznych spraw... dostalam dziisaj oferty kamerzysta chce 1300zł plus 500 za fotki ? czy to duzo ?? do tego dochodzi menu kucharki zrobily mi wstepne meni za sale place 1300zł plus od odoby za jedzenie 120zł a menu wyglada tak : obiad: rosół z recznym makaronem ziemniaki/kluski kotlet mielony, kotlet schabowy, drobiowy z pieczarkami, devolay , udko pieczone , surówki : kapusta biała , czerwona, mizeria, buraczki, sałatka letnia zimne dania : - sałatka jarzynowa - sałatka z kurczakiem - sałatka z ryżem - jaja faszerowane - jaja w sosie tatarskim - jaja po krolewsku z szynka -ryba po grecku - sałatka sledziowa 2 rodzaje - patery serów - patery wędlin - galareta warzywna - szynka z farszem w galarecie - piwoszki z sosem czosnkowym - sledzie pod pierzynka dania cieple : - bigos - strogonow - zurek - krokiet z barszczem - pieczone kartofelki z polędwica i zasmażana kapusta - flaki - szaszłyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
jedzenie ok- bez szaleństw. Tradycyjne menu każdemu powinno smakować. Co do kamerzysty i fotografa w jednym. To jest zły pomysł. Będziesz potem żałować ,że nie uchwycił najważniejszych momentów. Jak można robić dwie rzeczy jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocieplacz hehehehhe
j.w. menu cudne. a zdjecia ważniejsze chyba od filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×