Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Odchodzę na zawsze

Polecane posty

A:( Nie, ja nie jestem fanką motoryzacji - mąż mnie samochodem wozi - jak mnie spytają, jaki mamy samochód, to się chwilę zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie świąteczny bigos rozwalił:D Kurde, szukam jakiś fajnych podszywów,a tu nic - chyba sama zacznę się podszywać, jak za dawnych czasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiekawe
no to wypierdalaj pustostanie :D na chuj jeszcze tu piszesz ? nikt tęsknić nie będzie za takim czymś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie świąteczny bigos rozwalił:D Kurde, szukam jakiś fajnych podszywów,a tu nic - chyba sama zacznę się podszywać, jak za dawnych czasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są podszywy z tamtych lat?:( Patrz na to 14:52 [zgłoś do usunięcia]Victoria VENA a po co chcesz mu dawać butelke ? Ja wszystkie swoje dzieci karmiłam do 2 roku życia. Chciałaś dziecko to o niej dbaj a nie butla w pysk i na randki z fagasami. Co za czasy. Te kobiety sumienia nie mają 14:53 [zgłoś do usunięcia]Victoria VENA teraz moje dzieci są dorosłe i dopiero zaczynają jeść przez smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:53 [zgłoś do usunięcia]narcyzaa mam to samo i też nie wiem co robic... Victoria VENA narcyzaa - to twoje dorosłe dzieci też piją przez smoczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zawsze wydaje ,że ta czapka jakoś do niczego nie pasuje :O zbereźnik udziergam sobie moherowy z antenką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×