Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noniestety

Nakarm PSA kliknięciem! Psi Pajacyk

Polecane posty

Gość a fuuuuuuuuuuj
greta garbo zluzuj poslady. jaja sobie robilam. milosniczka kotow nie jestem, ale zle im nie zycze. btw wlasnie poszłam na wizaz. tam tez dziewczyny klikaja i je nieco uswiadomilam. mianowicie nie wiedzialy ze mozna po kilka razy klikac i klikaly na te najmniej dokarmione.. przeciez to chyba logiczne ze od wykilkanego psa fundacja wysyla karme na schronisko a nie na psa.. przeciez nie powolaja zadnej komisji co to bedzie potem chodzic i kontrolowac czy aby na pewno wyklikany pies dostał i czy przypadkiem ten co nie miał 100% klikow nic nie uskubał.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry xmas everyone
pewnie, ze kochane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry xmas everyone
Leo nakarmiony YES!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
sluchajcie. postanowilam policzyć kliki i od kiedy pojawił sie 1% kliknełam 30 razy.. czyli co sama klikałam, czy to jednak trzeba wiecej klikow na 1% ? a moze rejestruja nasze ip mimo wszystko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry xmas everyone
ja tez klikalam hmmm ale napisane jest ze conajmniej 3 tys klikniec na 1 pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEO nakarmiony
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikamy klikamy
jak miło,że tylu ludzi chce pomagać psiakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
a ja kocham i koty i psy, psów ktorych nie znam troche się boję, ze mnie ugryzą, ale szybko sie raczej przekonuję do większości, samo to, że klikam razem z Wami, świadczy o tym, ze chcę pomagać pieskom:)bo sa niewinne, czesto po przejsciach, i zasluguja na dobre ludzkie serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEO nakarmiony
a fuuuuuuuuj jak masz neostrade to moze nie wykryja tego, bo IP jest zmienne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsor chyba zbankrutuje. Zdaje się, ze odzew przewyższył oczekiwania... Np. z Kalisza mieli chyba wystawić tylko 5 psów do rankingu, a popatrzcie, ile ich juz jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEO nakarmiony
Klikajcie na Mikę, 12% jej brakuje i jest ze schroniska w Kaliszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
to najwyżej zbankrutuje, ale klienci-psy, będą nakarmione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
jaka jest pewnosc ze ta aukcja to nie fake? a i zawsze zastanawialo mnie jedno.. dlaczego my ludzie dobrego serca mamy zaplacic za leczenie tego kociaka tylko po to zeby weterynarz wziął za operacje godziwe wynagrodzenie? nie wierze, ze same lekarstwa czy zrobienie zużycie prądu na jakas tam aparature bylo takie wielce drogie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samym początku było 50 psów a teraz jest 120. To świadczy tylko o tym, że naprawde dużo ludzi jest zaangażowanych w tą akcję. Wyobraźcie sobie, że w tamtym roku zostało nakarmionych tylko 55 piesków a teraz jest już nakarmionych ponad 60 a do końca akcji jeszcze 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
ktos mi to rozsądnie przedstawi to zaraz zrobie przelew na tego kotka. 10zł bo wiecej nie mam i sama obecnie lecze swojego psa na serce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
teraz janke klikamy tak? wiecie ze nie mozecie isc spac dopoki janka i nastepny pies nie bedzie nakarmiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
aha i planuje w najblizszy wekend zorganizowac kafe-noc klikania. pogaduszki o zwierzakach i miedzyczasie duzo klikniec. pisalby sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ja i tak się dzisiaj nie
kładę, więc bedę klikać do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do weta - są i tacy, którzy część zabiegów robią charytatywnie. Poza tym to nie mój problem, ze ktoś inny nie chce pomóc - moim problemem jest, czy JA chcę pomóc. Czy ta aukcja to nie oszustwo? Nie wieeem. Po tym, jak dowiedziałam sie o przekrętach fundacji "Pozwólmy im żyć), niczego nie jestem pewna. Czytałyście o tej fundacji? Na zwierzeta przeznaczali jakieś nędzne promile z datków, resztę inwestowali se w nieruchomości, hieny jedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×