Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesmiertelna

samochód na gaz

Polecane posty

Gość gość
25 km dziennie daje tygodniowo ponad 150 km. ja mam instalacje zenita od pol roku i 100 km kosztuje mnie 20 zl mniej na gazie niz w benzynie. wiec masz oszczednosc rzedu 20 zlotych tygodniowo, co daje miesiecznie 100 zl a rocznie 1200 zl - twoj wybor! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim aucie? do tego zenita jaki reduktor i jakie wtryski masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cxzx stary mercedes disel robi 600 tysiecy,dodaj do tego natepne 600 tysi i dopiero remont ale podstawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrjuuu
też się zastanawiam nad montażem zenita albo compacta...nie wiem jeszcze, muszę bardziej się wczytać temat, ale na pewno gaz zainstaluję bo koszty jednak są o wiele niższe...widziałem że zenita dość mocno polecają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenss
tak, mam zenita pro i raz ze dobrze się spisuje a dwa ze koszty...a dużo jeżdżę, do pracy, po dzieciaki.... dobra instalacja to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz polecić jakiś warsztat konkretny? mnie też interesuje instalacja od agc, tylko jeszcze chcę zagadać dokładnie o typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy warto zainstalować instalację lpg do auta z wbudowanym układem tubro? Ja w następnym tygodniu wybieram się do http://www.turbojulita.pl/ na regenerację, ale coraz bardziej zastanawiam się nad instalacją gazówki, bo sporo jeżdżę, a jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie fajna ta lista warsztatów AGC bo w każdym rejonie można znaleźć dla siebie gaziarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się nad tym, skąd wiadomo, która instalacja będzie ok? ja mam fiata sienę i mój gaziarz poleca mi instalację zenita - co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krismas
nie wiem skąd oni to wiedzą ale myślę że to są fachowcy i się znają na takich rzeczach. mam zenita - autko śmiga jak nic, i póki co jest bezawaryjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiedzą stąd, że patrzą, jaka jest moc silnika, jaki rodzaj, jaki przebieg auta etc. a nie każda instalacja pasuje do każdego auta przecież. w przypadku agc zdaje się, mają sterowniki do każdego rodzaju praktycznie, kwestia tylko tego, żeby wybrać właściwie no i potem dopasować wtryski i reduktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz mieć instalację od AGC to możesz na ich stronie wysłać zapytanie przez formularz - http://www.agcentrum.pl/ i ci doradzą, jakie sterowniki będą najlepsze :) tak chyba najbezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medis
ja tak robiłem - przez ich stronę wyszukałem sobie warsztat który z nimi współpracował. i pojechałem, doradzili co i jak i od roku smigam na gazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co..ja nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, ale moi kumple jak mają jakieś pytania odnośnie LPG to zawsze dzwonią albo jadą do tego zakładu: www.autogaz.com.pl. Podobno nie znają nikogo, kto lepiej od tamtej ekipy znałby się na LPG. Ale powiem Ci, że ja też jeżdżę mało, a zdecydowałam się u nich założyć instalację. Zapisałam się na przyszły tydzień, nie mogę się doczekać. Cieszę się tym bardziej, bo podobno mają atrakcyjne ceny, a jakościowo wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochód na gaz jest bardzo opłacalny. Jazda na auto gazie jest ekonomiczna. Gaz jest dużo tańszy niż olej napędowy czy benzyna. W moim samochodzie instalacje zakładała mi firma http://autogaz.com.pl/. Oferują konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaz jest bardzo oplacalny mogę się z tym zgodnić, a nawet się pod tym podpisać. Ponieważ z tego co widzę to nawet firmy montują gaz we flotach http://www.egp.pl/floty.htm To vhyba jest bardzo opłacalne, skoro firmy chcą się w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich w związku z rosnącą ilością spamerów , radzę o ostrożnaść podczas wyboru gazu. Coraz większa liczba ściemnionych kąt pojawia się na forach. Jest to bardzo złe zjawisko, praktycznie każdy wątek kończy się tak samo, czytaj wybraniem danego montażysty, zagazowaniem. Nazwy tych wątków także są dziwne - dobry gaz- idealna instalacja do toyty. Zapraszam po więcej informacji do http://lpg-forum.pl/czy-polecicie-energy-gaz-polska-w-warszawie-t10729-75.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zdecydowałam się na zainstalowanie instalacji gazowej w serwisie www.autogaz.com.pl i jestem zadowolona z tej decyzji, zgłoś się do nich a na pewno dobrze Ci doradzą, ja mama najlepszą instalację gazową firmy Tartarini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę uważać ostatnio czytałem, że firmy wykupują agencje marketingowe. Do tworzenia postów na forach. Na których podają się za zwykłych, użytkowników. Tak robi energygaz i firma agentbuzz. Ciężko się połapać co jest co, ale jak jest nowe konto. To można zauważyć, że coś jest nie tak. Bo jak to możliwe, że wszyscy ludzie gazują samochody po miesiącu? I do dodatkowo piszą jaka to fajna instalacja, wstawiając zdjęcia? Komu? Po co? Żeby się pochwalić. Teraz posty już poznikały, bo najwidoczniej. Nie pasowały niektórym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zalezy także od tego jakiej jakości są wszystkie składowe tego gazu, ja miałam przyjemność wiele korzystać z usług http://autogaz.com.pl/# i naprawdę świetnie sie sprawdza samochód teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przerabialismy samochod na gaz w http://gal-gaz.pl/ i dzial anaprawde swietnie. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś chce się więcej dowiedzieć w temacie autogazu i jakoś aktywnie uczestniczyć, polecam www.knra.pl warto zapoznać się z treścią strony, wiele istotnych informacji może was przekona do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio przerobiłem samochód na gaz. Dużo jeżdżę i jestem pewien, że mi się to zwróci. Jeżeli też chcecie przerobić swoje samochody to polecam wam www.scs-laurowa.com w Warszawie. Robią profesjonalne instalacje LPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód na gaz jest bardzo dobrą inwestycją, ponad to jest przyjaźniejszym dla środowiska, rozwiązaniem. Taką instalacje wykona dla was m.in. firma www.optimagas.com która wykonuje również instalacje w naszych samochodach. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk123
U mnie to bardzo się opłaciło, rok temu założyłam taką instalację w Instal Gaz w Lesznie i od tej pory zaoszczędziłem sporo pieniędzy, no i zwróciło mi się założenie instalacji, sprawdź sobie ich ofertę, zobaczysz że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast

Im więcej jeździsz tym więcej zaoszczędzisz. Dlatego osoby, które jeżdżą od święta lub na krótkich dystansach nie powinny zakładać instalacji gazowych. Trzeba też pamiętać że o taką instalację Trzeba dbać. Ja ostatnio u siebie musiałem wymienić wtryskiwacze. Na szczęście zakupiłem je w dość dobrej cenie www.agsklep.com była promo jeszcze, więc skorzystałem. I po temacie. Ale mówię – trzeba dbać o instalację, nie ma bata, inaczej możesz płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×