Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Justysia125

PRODUKTY FOREVER LIVING PRODUCTS

Polecane posty

Gość aldona01
witam , zapraszam na moją stronę www.aloesfitsport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wypowiem sie tak....niedawno stosujemy z rodziną te produkty, lecz mogę powiedzieć że jestem zadowolona. Freedom, Zwykły Alie vera g el, maść rozgrzewająca, Argi czy pasta to strzał w 10!!!! Co najważniejsze firma pozwoliła mi na chwilę zapomnienia, odskoczni od codzienności, a co najważniejsze wsparła rzetelnie do włożonego wysiłku mój budżet domowy ☺☺ też tak chcesz?? Zapraszam, dj-mrozek@o2.pl tytuł Forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlalunia
Ja pięknie schudłam na clean9 , polecam ;) lalunia41@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni zgadzam się z licznymi powyższymi wypowiedziami. :) Produkty Forever to istne cudo. :) Osobiście miałam problem z nadpotliwością i wypadaniem włosów. Teraz po Clean9 i przy regularnym stosowaniu szamponu Forever moje problemy zniknęły. Przyznam, że byłam mega zaskoczona. Sądziłam, że to kolejny efekt placebo..... Nie wiem jak Wy, ale ja teraz dążę do zniżki 48%. :) Jeżeli ktoś chce to piszcie. Chętnie pomogę to zrobić, bo wiem, że jeśli my się dobrze czujemy ze sobą, świat stoi przed nami otworem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŁ9
Zamierzam wyprobowac witaminki kids i aloes do picia.Po przeczytaniu wpisow jestem jeszcze bardziej sceptycznie nastawiona niz bylam ale wyprobuje.Meczy nas alergia ze chwytam sie wszystkiego.Produkty juz zamowilam wiec posrednikom dziekuje :) a za kilka misiecy mam nadzieje ze tez bede mogla napisac ze rewelacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia1980
Ja schudłam 10 kilo przez zestaw z Forever. Rewelacja. Wcześniej zamawiałam z innych firm i nie było zbytniej różnicy.. Tu dostałam mnóstwo produktów, diete, ćwiczenia. Rewelacyjnie do mnie podeszli. :) A kupowałam przez fajną Panią to jej nazwa email karolina.nowakowska@sklepzaloesem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury! Wszyscy, którzy się tu wypowiadają, to dystrybutorzy/konsultanci, którzy liczą na zarobek. Dlatego zachwalają produkty. NIKT, kto nie siedzi w tym biznesie ich nie używa. Dlaczego? Po pierwsze ceny są wzięte z kosmosu. Po drugie ciężko dotrzeć do tych produktów bez zatrudniania się w firmie. Przeanalizowałam kiedyś z ciekawości składy paru kosmetyków i suplementów i nie dość, że nie zachwycają, to mają wiele szkodliwych, chemicznych substancji. To tylko z pozoru "naturalne" kosmetyki. Na rynku są o wiele lepsze, również aloesowe, w dużo niższych - przede wszystkim RACJONALNYCH - cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedzam sklep internetowy aloe-go, w którym posiadają asortyment tej firmy. Ich wielkim plusem jest skład każdego produktu, żadne drogeryjne czy też nawet produkty z apteki (mowa o suplementach) nigdy mnie tak nie zadowoliły jak własnie te, o które pytasz :) kupuję od nich nie tylko suplementy, a też kosmetyki do pielęgnacji ciała, postawiłam na tę markę i jestem naprawdę zadowolona, wszystko jest świetne. Dotychczas zapewnienia producentów pozostawały tylko zapewnieniami, tutaj jest zupełnie inaczej, gorąco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dystrybotorem FLP. Działam na terenie Katowic ale także rozpowszechniam produkty w całej Polsce i poza granicami. Zapraszam na moja stronę www.aloesforever.slask.pl Zapraszam zainteresowane osoby. Zyskaj 35% upustu na wszystkie produkty. Napisz lub zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie , ale nie dystrybutorów forever, wiem że to nieźle prosperująca piramida i rozumiem wasz super zachwyty ale chwilowo się niech wypowiedzą osoby które nie sprzedaja forever.. Pytam ludzi którzy piją aloes. Jest tego tyle na rynku że akurat produkty forever cenowo niestety odpadają....a działanie wiadomo ze jest to samo.Aloes to aloes. Jakiej firmy polecacie aloes do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka ściema! Gdyby to było takie cudo, to przede wszystkim produkt zostałby wprowadzony do obrotu w aptekach. A to zwykle gowno, za które trzeba jeszcze zapłacić. Ludzie myślcie trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja nie pije aloesu od Forever pije z innej firmy. Ale mowienie, ze to jest gowno jest nie na miejscu. Gowno to Ty masz w glowie. Zazwyczaj krytukuja Ci, kotorzy nigdy nie pili i ktorzy nic nie wiedza na dany temat! PS piramida? A jaki ksztalt ma struktura w firmie, w ktorej pracujesz? Nie czasem piramidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe123
90% pozytywnych komentarzy napisali ludzie promujący sprzedaż w tym MLM. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem to atakuje w karnistrach, uwaga na MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejcie ten system MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z wczęsniejszymi opiniami, że produkty Forever nie są do spotkania w aptekach. Widziałam na własne oczy. Nie wiem jak to w takich przypadkach działa. Byc może po prostu jest to prywatna apteka i własciciel łączy oba biznesy. Ja ze swojej strony polecić mogę takie oto mydło do twarzy z avocado. https://forever-polska.com/produkt/mydlo-twarzy-ciala-awokado/ Czy ktoś wie, czy w tym akurat produkcie znajdę też zawartość aloesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdzierstwo kasy, kolejny bul bul w brzuchu i może lekko przeczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dystrybutorzy tez nie piją tylko na pokaz. Potem ktoś na pokaz niby zamawia. I ty masz zamawiać. A potem kończy sie rachuneczkiem. Brainwash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabić kasę, poustawiać baniaki w domu lub orzezwic sie w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego zabrać Możdżera na zasadzie piano i ukłon z aloesem. Stop Forever Living Products. Stop MLM. Stop Forever Living Products. Tu jest baniak, tu jest patyk. Nic wam nie da zamawianie tego g****a. Nic. Jedno po drugim wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pranie umysłu na aloes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE, NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!!! Jedno wielkie zdzierstwo.... Produkty po wysoko zawyżonych cenach, np. szampon z aloesu za 100 zł. Naiwny łoś ma to kupić i werbować innych do kupna....typowa piramida finansowa ukryta pod płaszczykiem. znam osobę, która niedawno probowala mnie na to naciągnąć...zrobili jej pranie mózgu - zachowuje się jak osoba owładnięta przez sektę, zero krytycyzmu... zero obiektywizmu. Aloes jej "pomaga" na wszystko, tylko nie na mózg..... Jeździ na różne szkolenia, jak sprzedać produkt, dowartościowują ją tam ,bo dotychczas była kurą domową, a nagle jest DOCENIONA i zrobili z niej wielką biznes-woman.... Żal ....W Polsce tak łatwo oszukać ludzi i wykorzystać ich łatwowierność. Na pewno przyczyną tego są względy finansowe, bezrobocie na podkarpaciu, chęć zarobienia szybkich pieniędzy kosztem sprzedania siebie i naciągania kolejnych ludzi na "cudowne kosmetyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończy z packami w chacie i pewnie nic nie upchnie, bo zaraz pojawią się nowi konsultanci, pooglądajcie sobie filmiki na Youtube, dla mnie to są to produkty bardziej na lato, nie wiem, biorą to na oczyszczenie organizmu i odchudzanie, mdli po tym miązszu strasznie, rozstawila sie sekta we wloskim miasteczku i miksowali, potem z zoltego mieli bialy napoj i wcierali w rece drogi kremik, potem zaczyna sie terror po knajpach i pensjonatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego bloga, a już niedługo też na stronę internetową :) Jestem Dystrybutorem i opisuję moje doświadczenia stosowania produktów FLP, zapraszam również osoby zainteresowane do współpracy :) testujemyforever.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×