Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna zwyczajna

On chce żebym była suczką

Polecane posty

Oczywiście i z satysfakcją jej oddałem ;) W takich relacjach nie ma miejsca na totalne zaskakiwanie. Wiele skłonności wyczuwa się intuicyjnie, "czyta" się z zachowania partnerki, ale przede wszystkim (przynajmniej ja tak robię) wcześniej rozmawia się o tym, czego się pragnie i w jaki sposób. Jeśli partnerka się pomyli, co do oceny własnych pragnień, po prostu kończę zabawę, ewentualnie pomijamy jakiś element. Nie mam problemów z panowaniem nad sobą i szczególnie gdy z kobietą jestem pierwszy raz, obserwuje pilnie, czy nie robię czegoś, co naprawdę jest wbrew jej oczekiwaniom. To wszystko wygląda na gwałt, ale jest realizacją dominacji i uległości i w istocie opiera się najpierw na psychicznej przewadze i poddaniu. Czyli jak ktoś nie chce, nie ma takich pragnień, to nie ma możliwości aby z nim się tak zabawiać, bo wówczas to będzie gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaborysa
Poprostu bądz suczkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew345
Stronka o dominacji i uległości (artykuły, opowiadania, galerie) http://twojdemon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, pozazdroscic chlopaka! Ja mojego próbowalam przez 5 lat przekabacic, az w koncu znalazlam sobie kochanka :-D A to, ze masz chodzisz na czworaka i lasic sie do jego nóg to prawda. Musisz poslusznie dac sie wyrznac w kazda dziurke i jeszcze podziekowac. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaMastera
Nic tylko korzystać :) lepiej być suką niż świnką czy krową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoon olsen
to ja też chce mieć suczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×