Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdradzony853

Dziewczyna mnie zdradziła dzień przed ślubem!

Polecane posty

Była wódka stado durnych koleżanek i dwóch striptizerów opiły się odbiło im i się stało, zapyta ktoś jak się dowiedziałem? Ukryłem kilka kamer w mieszkaniu bo się na tym znam i wszystko się zarejestrowało(film możecie zobaczyć na samym dole). Widać tam niestety wyraźnie ze panowie striptizerzy chcieli wyjść ale zostali zatrzymani prawie ze na siłę, widać także jak uprawiali seks z blisko 3/4 uczestniczek wieczoru. W sobotę rano spytałem czy coś szczególnego stało się dzień wcześniej, stanowczo odparła. Powiedziałem jej więc że mam prezencik i nagrałem dla niej coś fajnego, gdy zgodziła się mina szybko jej zrzedła i zaczęło się najpierw wyzywanie mnie od szpiegów i nieufnych sku.. a następnie zaczęło się przepraszanie . Sobota zakończyła się odwołaniem ślubu oraz wielką afera w której rodzina moja i jej stanęła po mojej stronie , jej ojciec mnie przepraszał ale mówił że nie ma prawa odemnie wymagać abym pobrał się z jego córka, ona przepraszała w ogromnym płaczu i zrzucała winę na alkohol oraz to ze tak wyglądają obecnie wieczory kawalerskie i panieńskie , dla ścisłości ja nie miałem wieczoru kawalerskiego bo się chciałem porządnie wyspać przed ślubem. Obecnie jestem załamany myślałem długo jak się na niej "porządnie" zemścić, znalazłem stronę "zemsta za zdradę" uważam że to doskonała zemsta! Postanowiłem zrobić tak samo!!! Niech każdy zobaczy jak ta zdzira wygląda nago!!! + niech każdy zobaczy film z jej ekscesów!!! http://img263.imageshack.us/img263/8964/sad2.jpg < to jej zdjęcie http://zobacz-ja-nago.aq.pl/?id=riha3m < tu dowiecie się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfufugx
na ilu tematach masz zamiar wklejać to samo durne prowo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F5 SUPPORT TEAM
C H U J C I W D U P E FAGASIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHLOPAK WEZ SIE ZA ZYCIE DALEJ I PRZESTAN JUZ SIE TYM TRAPIC,SZUKAJ KOGOS INNEGO ,NIEKTORE BABY TO ZDZIRY ,NIEKTORZY FACECI TO H**E I TAK ZAWSZE BYLO,BEDZIE TAKZE PRZESTZN MARNOWAC ENERGIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×