Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala7898

boję się że mąż zabierze mi dziecko

Polecane posty

Gość Zinnka
Jak widac twoi rodzice mieli racje. A madry czlowiek powinien umiec przyznac sie do popelnienia bledu. Gdybys sie zwrocila do nich o pomoc, to na pewno by ci nie odmowili. Ale ty wolisz zyc z awanturniukiem, niz przyznac, ze potrzebujesz pomocy! jestes glupia...Wiesz, takich kolbiet jak ty mi nie szkoda. Same decyduja o wlasnym zyciu. Ale szkoda mi dzieci. Wczesniej czy pozniej dziecko bedzie widziec i slyszec co dzieje sie u was w domu. I nabawi sie nerwicy. Co z ciebie za matka, ze o tym nie myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala7898
myślę o tym ale ja się cholernie boję że już nigdy jej nie zobaczę wywiezie ją i tyle będę ją widzieć nigdy bym sobie nie wybaczyła tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Wywiezie? Co ty gadasz, kobieto!!! Masz meza prawnika, ale jak widac - sama nie masz zadnej wiedzy na temat prawa. Dobrze ci tu juz radzili, abys sie skontaktowala z blekitna linia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damaczarnychserc
z tego co tu przeczytalam to mam wrazenie, ze jestes b.mloda. on zrobil ci pranie mozgu i zneca sie nad toba psychicznie. musisz zmienic tok myslenia!!!!!!!!!!!!!!!!! wmow sobie, ze to co on ci mowi to tylko grozby a nie prawda. jezeli podniesie na ciebie reke to ucieknij z domu wez sie zacznij drzec jak glupia i pukaj po sasiadach. za jednym zamachem narobisz sobie mnostwo swiadkow. potem popros by ktos zadzwonil na policje i zluz zeznanie u sasiadki. policja nie pozwoli mu sie zblizyc do ciebie nawet jezeli to jego dom. nie martw sie a to go troche uspokoi bo gdy bedzie chcial podniesc na ciebie reke drugi raz to sie najpierw zastanowi najtrudniejszy jest poczatek a potem jak nabierzesz troche pewnosci siebie bedzie lepiej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×